Sandra Plajzer

i

Autor: instagram.com/sandraplajzer; TVN Sandra Plajzer z programu "The Traitors. Zdrajcy".

Gwiazdy

Sandra z "The Traitors. Zdrajcy" jest influencerką. Na TikToku śledzi ją ćwierć miliona osób!

2024-03-07 11:24

"The Traitors. Zdrajcy" to program, który spodobał się polskim widzom. Jedną z uczestniczek pierwszej edycji tajemniczego reality show jest 30-letnia Sandra Plajzer. Dla wielu nie jest ona nową twarzą. Nowa gwiazda TVN-u jest popularną influencerką, którą śledzi ponad 200 tysięcy osób. Jaki content tworzy?

"The Traitors. Zdrajcy" to program, w którym nikomu nie można ufać. Choć w większości krajów w programie brały udział gwiazdy, polska stacja TVN postanowiła zaangażować anonimowe osoby wyłonione w castingu. Mimo tego nie zabrakło twarzy, które niektórzy mogą kojarzyć z mediów społecznościowych. Najbardziej rozpoznawalną uczestniczką jest rudowłosa Sandra Plajzer. Ma 30 lat i jest influencerką. Zajmuje się głównie modą. Na jej profilach na Instagramie i TikToku można zobaczyć jej oryginalne, kolorowe stylizacje, które zachwycają jej obserwujących. Sandra jest też pisarką. Wydała tomik poezji "-Ości" oraz e-booka "Ubierz się ze mną. Podręcznik stylu i odwagi". Młodą kobietę można kojarzyć też z reklam telewizyjnych.

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Sandra Plajzer o sobie

Sandra Plajzer mówi, że wytrwale dąży do swoich życiowych celów i pomimo filigranowej postury jest twarda i niezależna. Pochodzi z malutkiej wioski i musiała pokonać wiele lęków, aby dojść do obecnego miejsca w swoim życiu. To pozwoliło jej stać się pewną siebie kobietą, która bardzo lubi swoje życie. Definiuje się jako osoba błyskotliwa, dowcipna, a także dyplomatyczna. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

"The Traitors. Zdrajcy" - o czym jest program?

Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej. To nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. W tej grze wszystkie chwyty dozwolone, aby tylko nie zostać wyeliminowanym