Sanatorium miłości 2 edycja - uczestnicy. Kim będą bohaterowie programu?

2019-10-25 9:51 aw
Sanatorium miłości
Autor: Materiały Prasowe Sanatorium miłości

Program Sanatorium miłości, który jest zupełnie nową, autorską formułą Telewizji Polskiej, okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie od razu pokochali to nietypowe reality show i jego uczestników. Pierwsza edycja trafiła na antenę TVP w styczniu 2019 roku, a od razu po jej zakończeniu władze stacji zapowiedziały, że szykują kolejną. Drugi sezon Sanatorium miłości także okaże się hitem?

Sanatorium miłość 2 edycja - uczestnicy. Kim będą bohaterowie programu? W pierwszej edycji programu uczestników było dwunastu - sześć pań i sześciu panów po sześćdziesiątce, którzy postanowili zdecydować się na tę niezwykłą przygodę, spełnić marzenia i poznać nowych ludzi. Widzowie mogli śledzić, jak rozwijają się ich znajomości w sanatorium w Ustroniu.

Sanatorium miłość 2 edycja - uczestnicy. Kim będą bohaterowie programu?

Seniorów pierwszej edycji poznaliśmy dopiero podczas konferencji prasowej Telewizji Polskiej na kilka dni przed rozpoczęciem emisji programu. W przypadku drugiej edycji będzie pewnie podobnie - bohaterów poznamy niedługo przed emisją. TVP rozpoczęła castingi do programu w lipcu 2019. Jedynym wymogiem, jaki należało spełnić, aby zgłosić się do udziału w Sanatorium miłości, było ukończenie 60 lat. Oznacza to, że poznamy cały wachlarz przeróżnych osobowości - podobnie jak w pierwszym sezonie show. Jak na razie w Pytaniu na Śniadanie mieliśmy okazję poznać dwoje uczestników - Stenię i Waldka. Oboje przyznali, że zgłosili się do programu, aby znaleźć miłość. Stenia chciała wziąć udział w show, ponieważ widziała pierwszą edycję. Z kolei Waldkowi zgłoszenie do Sanatorium miłości zasugerował kolega.

Sanatorium miłości - 2 edycja. Kiedy i o której oglądać?

Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, drugi sezon programu ma wystartować w niedzielę 5 stycznia o godzinie 21:15. Kolejne odcinki będą emitowane o tej samej porze. Jak na razie nie wiadomo, z ilu odcinków ma składać się program. Uczestnicy ponownie spotkają się w sanatorium Ustroniu, a program prowadzi Marta Manowska.

NAJNOWSZE