Sanatorium miłości 2 edycja, 3 odcinek: Wojtek obchodzi urodziny! Między Basią a Adamem rodzi się uczucie?

2020-01-17 14:40
Sanatorium miłości
Autor: Materiały TVP

Trzeci odcinek drugiej serii Sanatorium Miłości to opowieść o rozwoju relacji w grupie, ale również sympatii pomiędzy poszczególnymi bohaterami cyklu. W nowym odcinku urodziny świętuje Wojtek, a cała grupa rano składa mu nieoczekiwaną wizytę. Podczas porannej rozmowy przy kawie pada bardzo trudny temat – zdrada. Co jeszcze wydarzy się w 3 odcinku 2 edycji Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości 2 edycja, 3 odcinek - kiedy i o której oglądać w TVP? Co się będzie działo? Kuracjuszem odcinka zostaje Gerard, który nie ma najmniejszych wątpliwości, którą z kobiet zaprosić na randkę. Powoli rozwija się zażyłość między Basią i Adamem, którzy razem trafiają na kurs nordic walkingu.

Sanatorium miłości 2 edycja, 3 odcinek - kiedy i o której oglądać w TVP?

Zajęcia z zakresie „team building” prowadzą do rozwoju bliskości w grupie, a finalnie przywołują wspomnienia dzieciństwa. Dla większości to okres beztroski, jednak nie dla Władka. Rozmowa z Martą pomoże zrozumieć naturę tego przesympatycznego seniora. Dzień wieńczy nauka tradycyjnych tańców góralskich, a późny wieczór należy do dzisiejszego jubilata – Wojtka, który ponownie ze wzruszeniem przyjmuje grupę gości.

Sanatorium miłości można oglądać w niedziele o godzinie 21:15. Odcinek 3 zostanie wyemitowany 19 stycznia. Powtórki programu emitowane są w soboty, tydzień po jego emisji.

NAJNOWSZE