Saga Zmierzch: Zaćmienie

2010-12-09 20:40
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Eska poleca!!!

SAGA "ZMIERZCH": ZAĆMIENIE – ekranizacja trzeciej części bestsellerowej sagi Stephenie Meyer już na DVD i Blu-ray!

Nieziemsko przystojny wampir – Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor Lautner).

Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.

Tymczasem do mieszkańców miasteczka dochodzą niepokojące wieści o zniknięciach kolejnych osób. Rodzina Cullenów wkrótce odkrywa, że nie są jedynymi wampirami zamieszkującymi okolice stanu Waszyngton.

Na domiar złego w lasach ukrywa się czyhająca na życie Belli Victoria, która chce pomścić śmierć swojego przyjaciela – Jamesa. Rodzina wampirów i plemię wilkołaków będzie musiało załagodzić spór i nauczyć się współpracować, aby oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo.Saga Zmierzch: Zaćmienie / The Twilight Saga: Eclipse (horror, romans, USA, 2010, 124 min)
premiera kino: 30 czerwca 2010 (Świat i Polska)
premiera DVD/Blu-ray: 4/6 grudnia 2010

reżyseria: David Slade
obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Nikki Reed, Dakota FanningNAJNOWSZE