Roztańczony PGE Narodowy 2021 - powtórka. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu?

2021-09-26 8:31 kg
Cleo
Autor: wbf

Roztańczony PGE Narodowy powraca! Już w sobotę 25 września 2021 roku na jednej imprezie wystąpią największe gwiazdy ze sceny dance, disco polo i rap, a ich hity porwą wszystkich do tańca. W tym roku koncert uświetnią między innymi: Miły Pan, Cleo, Ronnie Ferrari, Łobuzy oraz Thomas Anders & Modern Talking. Nie wszyscy mogę jednak uczestniczyć w koncercie osobiście lub oglądać imprezy na żywo online. Czy dostępna będzie retransmisja?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 - powtórka. W sobotę 25 września 2021 roku PGE Narodowy będzie gościć tysiące roztańczonych osób, które tęskniły za ulubionymi artystami oraz ich występami na żywo. Tego dnia na scenie wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys, Ronnie Ferrari, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, Kubańczyk, MIG, Jorrgus, Miły Pan, Blonsky, Łobuzy, Popek Monster, Filipek, Antony Esca, Vixen, Kbleax oraz Thomas Anders & Modern Talking Band.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Roztańczony PGE Narodowy 2021 - powtórka

W tym roku koncert Roztańczony PGE Narodowy nie będzie transmitowany w telewizji. Transmisja na żywo z wydarzenia będzie dostępna wyłącznie online w formie PPV. Dostęp do transmisji kosztuje 8,99 zł, a wykupić go można na stronie https://playlive.net/#/info/61. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy dostępna będzie retransmisja koncertu. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE