Rozenek Cudnie Chudnie - kiedy w TV nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan?

2020-08-07 10:39 aw
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji TVN. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej program Perfekcyjna pani domu, a później również Projekt Lady, w którym Gosia jest prowadzącą. Małżeństwo Majdanów mogliśmy oglądać także w programie Ameryka Express oraz Iron Majdan, które cieszyły się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że stacja postanowiła zaproponować Gosi kolejny program.

Rozenek Cudnie Chudnie - kiedy w TV nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan i na czym dokładnie ma on polegać? 10 czerwca 2020 roku Gosia i Radek powitali na świecie swojego synka, Henryka. Gwiazda od jakiegoś czasu pokazuje na Instagramie, w jaki sposób dochodzi do formy po ciąży. Niebawem widzowie mają zobaczyć zmagania Gosi również w telewizji.

Rozenek Cudnie Chudnie - kiedy w TV i o co chodzi?

Jak dowiedział się Super Express, propozycję wzięcia udział w tego rodzaju formacie Małgorzata miała dostać jeszcze przed porodem. Program, którego robocza nazwa to Rozenek Cudnie Chudnie, ma pokazać drogę gwiazdy do idealnej formy. Gosia ma także dzielić się w nim poradami dotyczącymi zdrowej diety. Zdjęcia do programu mają wystartować na jesieni, a do ramówki TVN ma trafić w lutym 2021.

Jesienią 2020 do ramówki TVN trafi z kolei piąta już edycja programu Projekt Lady, w której ponownie zobaczymy Gosię w roli prowadzącej. Dokładna data premiery pierwszego odcinka programu nie jest jeszcze niestety znana.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE