Rosja - Dania 21.06.2021: transmisja meczu na żywo. Gdzie oglądać? [EURO 2020]

2021-06-21 12:27 Adrian Rybak
EURO 2024. Gdzie i kiedy odbędą się kolejne mistrzostwa Europy? [MIASTA, STADIONY]
Autor: Wikimedia Commons

Rosja - Dania to najbardziej wyczekiwany mecz 21.06.2021. To drużyny na podobnym poziomie gry. Rosja ma aktualnie lepszy wynik w grupie. Wiadomo już, że Dania pożegna się z turniejem, a więc z Rosjanami zagrają o honor. To może być dla nich godne zakończenie bardzo trudnych mistrzostw. Gdzie oglądać spotkanie?

Euro 2020 jest coraz bardziej emocjonujące. Kończy się trzecia kolejka fazy grupowej Przed nami ostatnie spotkania w grupie B. W poniedziałek 21.06.2021 na stadionie po raz trzeci pojawi się reprezentacja Rosji, która ma za sobą już bardzo dobry mecz z reprezentantami Finlandii. Pokonała ich wynikiem 1:0. Teraz ich rywalami będą Duńczycy, których przygoda z Euro 2021 rozpoczęła się w niezwykle trudnych warunkach. Podczas pierwszego meczu jeden z zawodników - Christian Eriksen - upadł na murawę i trzeba było go reanimować. Akcja serca zawodnika zatrzymała się, ale na szczęście udało się go uratować. Choć Dania przegrała z Finlandią, dało się zauważyć, że są w dobrej formie. Dania przegrała także z jednymi z faworytów Euro 2020 - Belgią. Oznacza to, że ich przygoda z turniejem dobiega końca, ale zawalczą o odejście z honorem. Gdzie oglądać mecz?

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Euro 2021. Rosja - Dania: gdzie oglądać?

Mecz Rosja - Dania odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00 na stadionie w Kopenhadze. Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Euro 2020. Rosja - Dania: kto wygra?

Kibice piłki nożnej zastanawiają się, kto wygra najciekawsze spotkanie kolejnego dnia trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Według fanów i ekspertów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Rosja. Wpływ na to ma zwycięski mecz z Finlandią oraz gorsza forma ich rywali. Nie można jednak powiedzieć, że Dania jest bez szans na punkty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE