Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem? Sebastian komentuje doniesienia na swój temat

2021-12-08 13:25 kg
Sebastian
Autor: screen YouTube/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w polskiej telewizji, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2014 roku. Udział biorą w nim rolnicy, którzy mają gospodarstwo, pracę oraz pieniądze, ale nie znaleźli jeszcze prawdziwej miłości. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż 8 sezonów show, w których wystąpiło kilkudziesięciu rolników, a wśród nich Sebastian. Ostatnio na jego temat pojawiły się informacje, do których odniósł się sam zainteresowany. Sprawdźcie szczegóły.

Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem? Na początku grudnia 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć wielki finał ósmej edycji programu Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy Marta Manowska spotkała się z Elżbietą, Kamilą, Krzysztofem, Kamilem oraz Stanisławem, a widzowie dowiedzieli się, jak zmieniło się życie uczestników po udziale w randkowym show. Udział w hitowej produkcji TVP przyniosło rolnikom sławę, o której nawet nie marzyli. O ciemnej stronie sławy ostatnio przekonał się jednak Sebastian z czwartej edycji programu. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem?

Na początku grudnia 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że Sebastian z 4. edycji programu Rolnik szuka żony uczestniczył ostatnio w imprezie, w której udział brali dotychczasowi uczestnicy hitu TVP. Na wydarzeniu miał on pojawić się w towarzystwie innego mężczyzny, którego szybko okrzyknięto jego partnerem. W rozmowie z Jastrząb Post Sebastian Zaremba postanowił skomentować plotki na swój temat.

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości?

W programie Rolnik szuka żony Sebastian nie otrzymał wystarczającej liczby listów, przez co jego uczestnictwo w show TVP zakończyło się na etapie wizytówek. Wszystko wskazuje na to, że nadal pozostaje wolny. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE