Sebastian

i

Autor: screen YouTube/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem? Sebastian komentuje doniesienia na swój temat

2021-12-08 13:25

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w polskiej telewizji, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2014 roku. Udział biorą w nim rolnicy, którzy mają gospodarstwo, pracę oraz pieniądze, ale nie znaleźli jeszcze prawdziwej miłości. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż 8 sezonów show, w których wystąpiło kilkudziesięciu rolników, a wśród nich Sebastian. Ostatnio na jego temat pojawiły się informacje, do których odniósł się sam zainteresowany. Sprawdźcie szczegóły.

Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem? Na początku grudnia 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć wielki finał ósmej edycji programu Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy Marta Manowska spotkała się z Elżbietą, Kamilą, Krzysztofem, Kamilem oraz Stanisławem, a widzowie dowiedzieli się, jak zmieniło się życie uczestników po udziale w randkowym show. Udział w hitowej produkcji TVP przyniosło rolnikom sławę, o której nawet nie marzyli. O ciemnej stronie sławy ostatnio przekonał się jednak Sebastian z czwartej edycji programu. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Rolnik szuka żony - uczestnik programu gejem?

Na początku grudnia 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że Sebastian z 4. edycji programu Rolnik szuka żony uczestniczył ostatnio w imprezie, w której udział brali dotychczasowi uczestnicy hitu TVP. Na wydarzeniu miał on pojawić się w towarzystwie innego mężczyzny, którego szybko okrzyknięto jego partnerem. W rozmowie z Jastrząb Post Sebastian Zaremba postanowił skomentować plotki na swój temat.

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości?

W programie Rolnik szuka żony Sebastian nie otrzymał wystarczającej liczby listów, przez co jego uczestnictwo w show TVP zakończyło się na etapie wizytówek. Wszystko wskazuje na to, że nadal pozostaje wolny.