Rolnik szuka żony 2019 - uczestnicy. Kim są bohaterowie 6. sezonu reality show TVP?

2019-09-08 19:28
Marta Manowska
Autor: Materiały TVP

Szósta edycja programu Rolnik szuka żony została potwierdzona już jakiś czas temu. Kolejna grupa rolników będzie szukać miłości wśród setek osób, które zgłosiły się do programu. Marta Manowska ponownie wyruszyła w Polskę, aby poznać szczęśliwców, którzy otrzymali największą liczbę zgłoszeń. Wiemy już, kto znalazł się w finałowej piątce, którą będziemy mogli oglądać jesienią w TVP!

Rolnik szuka żony 2019 - uczestnicy. Kim są bohaterowie 6. sezonu reality show TVP? Kolejna edycja Rolnik szuka żony zbliża się wielkimi krokami. Jak dotąd program dobrał już wiele par, które doczekały się nawet dzieci! Czy szósta edycja również pomoże znaleźć komuś miłość? Poznaliśmy już finałową piątkę rolników, którzy otrzymali najwięcej listów!

Rolnik szuka żony 6 - kandydaci

Rolnik szuka żony od kilku lat nieprzerwanie pojawia się w jesiennej ramówce TVP, a 2019 nie będzie wyjątkiem! Marta Manowska przez wakacje odwiedzała rolników, którzy otrzymali najwięcej zgłoszeń, im pomagała im w wyborze kandydatek. Jak podaje serwis telemagazyn.pl, do finału zakwalifikowali się: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir i to właśnie ich będziemy oglądać w emitowanych w tej edycji odcinkach.

Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowe odcinki programu?

Pierwszy odcinek 6 edycji Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany w niedzielę 8 września o godzinie 21:15.

NAJNOWSZE