Rojst sezon 3 - ruszyły prace nad serialem! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

2022-05-13 9:43 Leon Pietrzak
Rojst'97
Autor: materiały prasowe

Netflix niedawno ogłosił, że pracuje nad kilkoma polskimi produkcjami. W najbliższym czasie mamy dostać aż dziewięć nowych tytułów! Wszystko wskazuje na to, że wystartowały również wstępne prace nad trzecim sezonem serialu Rojst. Co wiemy o kontynuacji?

Serial Rojst debiutował w 2018 roku na platformie Showmax, która rok później zakończyła działalność w Polsce i całej Europie. Kryminał Jana Holoubka przeniósł się później na Netfliksa, który zdecydował się na nakręcenie drugiej odsłony. Rojst niesamowicie dobrze oddaje klimat lat 80. Widzowie docenili również grę aktorską (przypomnijmy, że w swoje role wcielali się Dawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn i Magdalena Różczka) oraz ścieżkę dźwiękową, w której wybrzmiały przeboje m.in. Rezerwatu, Republiki, Andrzeja Rybińskiego, Maanamu i Moniki Brodki - która zaśpiewała "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej. Wszystko wskazuje na to, że powstanie 3. sezon i zobaczymy nowe odcinki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze polskie kryminały. TE produkcje trzymają w napięciu do ostatniej minuty

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Rojst - sezon 3 powstaje! Kiedy nowe odcinki?

Pojawiły się nowe informacje na temat kolejnej odsłony polskiego serialu. Jak podaje serwis naEkranie, prace nad nowymi odcinkami już ruszyły, a za scenariusz ponownie będą odpowiedzialni Jan Holoubek i Kasper Bajon. Na ten moment ekipa szuka odpowiednich lokacji na terenie Warszawy. Kiedy można spodziewać się premiery? Obecnie Holoubek tworzy "Wielką wodę", która również trafi do Netfliksa. Prawdopodobnie po zakończeniu prac nad obecnym projektem, ruszą zdjęcia do 3. sezonu Rojst, więc premiery należy się spodziewać nie wcześniej niż w 2023.

Sonda
Rojst 3 - czekasz na trzeci sezon serialu?

Rojst - obsada, o czym jest polski serial?

Akcja serialu przenosi nas do 1984 roku, do czasów PRL, gdzie oglądamy historię pomiędzy zniesieniem stanu wojennego a rozpoczęciem obrad Okrągłego Stołu. W niedużym, zapomnianym mieście dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) - syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać.

OBSADA: Poza Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem, na ekranie możemy oglądać m.in. Zofię Wichłacz, Agnieszkę Żulewską, Magdaleną Różczkę, Łukasza Simlata i Magdalenę Walach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE