“Rojst” QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

i

Autor: Netflix “Rojst” QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Sprawdź się

“Rojst” QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

2024-02-28 11:33

“Rojst” to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat, a już na pewno w gatunku kryminału. Trzyczęściowe dzieło Jana Holoubka już wkrótce dotrze do swego finiszu, a my tymczasem przygotowaliśmy dla was krótki quiz, który sprawdzi waszą wiedzę dot. dwóch pierwszych odsłon.

“Rojst”, “Rojst ‘97” i “Rojst Millenium” – te trzy odsłony dzieła Jana Holoubka (człowieka, który dał nam też m.in. “Wielką wodę”) zostaną zapamiętane jako jedna z najlepszych trylogii polskiego kryminału. Produkcja, która zadebiutowała w 2018 roku, jeszcze z ramienia Showmax, narobiła sporo szumu, choć pierwszy sezon został przyjęty dość zachowawczo. Drugi jednak, już po przejęciu przez Netfliksa, okazał się petardą, ostatecznie przekonując do siebie widzów i krytyków.

“Rojst” QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Zatem, z okazji tak podniosłej chwili, jak zwieńczenie opowieści o upiornym lesie na Grontach, przygotowaliśmy dla was krótki quiz lub jak kto woli test wiedzy, z poprzednich sezonów. Spokojnie – nie ma podchwytliwych pytań, choć turbołatwo też nie jest. Powodzenia!

“Rojst”: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 3
W którym roku dzieje się akcja 2. sezonu?

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

“Rojst Millenium”: Magdalena Różczka bała się powrotu do roli Jass. Jak wspomina kręcenie 3. sezonu?