Robert Pattison

i

Autor: JULIEN DE ROSA/AFP/East News

CIEKAWOSTKI

Robert Pattinson projektuje meble? Aktor pochwalił się swoim nietypowym hobby

2023-11-17 13:20

Kiedyś spał na dmuchanym pontonie, a dzisiaj mógłby sobie taki zaprojektować. Robert Pattinson po roli w "Batmanie" nie może raczej narzekać na nudę. Są jednak momenty, kiedy po ciężkim dniu zdjęciowym trzeba się zresetować. I tutaj sposoby są różne. A jak to wygląda u brytyjskiego aktora? Zdradził w jednym z ostatnich wywiadów.

Gwiazdor "Zmierzchu" próbował w swoim życiu naprawdę wielu rzeczy. Pattison grał w piłkę nożną, jeździł na nartach i snowbardzie oraz śpiewał, grał i komponował muzykę. Ostatecznie jego serce zabiło w kierunku aktorstwa i to właśnie ta profesja jest u niego na pierwszym planie. I chociaż praca przed kamerą jest jego oczkiem w głowie, to w wolnym czasie zajmuje się jednak czymś zupełnie innym. Czymś, co w żaden sposób nie jest powiązane z jego pracą.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Robert Pattinson w wolnym czasie projektuje meble

Tak, to prawda. Robert Pattinson projektuje meble, a nawet zamierza dalej rozwijać się w tym kierunku. W rozmowie z magazynem "Architectural Digest" podkreślił, że kręcą go oryginalnie wyglądające przedmioty, z którymi można wejść w jakąś ciekawą interakcję. Jak sam zdradził, wcześniej nigdy nie przywiązywał jakieś większej uwagi do wyglądu wnętrz, w których mieszkał. Teraz to się zmieniło.

Przez około 6 miesięcy moim jedynym meblem był dmuchany ponton, który pełnił funkcję łóżka, sofy i stołu. I chociaż bardzo mi się to podobało, miałem przez to spore problemy z plecami. [...] Zacząłem robić szkice mebli, które umożliwiały ludziom wchodzenie z nimi w interakcje w nieformalny sposób. Wszystkie miały nieproporcjonalne, duże elementy, które wyglądały całkiem zabawnie i nietuzinkowo" - mówił Robert Pattinson

Aktor, po zakończonej pracy na planie do "Batmana", zaprojektował m.in. wygodną sofę dla kilku osób w kształcie ucha. Co ciekawe, mebel aktora można obejrzeć dzisiaj w jednym z designerskich butików JF Chen w Los Angeles, a za niedługo ruszy limitowana sprzedaż. Będzie tego tylko 6 sztuk. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się projekt Pattinsona w całej okazałości.