Sabrina

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Riverdale sezon 6 - wielki powrót Sabriny! W którym odcinku pojawi się bohaterka?

2022-04-11 10:59

Kiernan Shipka ponownie pojawi się w 6. sezonie serialu „Riverdale” w roli Sabriny Spellman. Twórcy zaskoczyli wszystkich fanów serialu, ponieważ nikt nie spodziewał się kolejnego crossovera. W którym odcinku pojawi się popularna bohaterka?

Riverdale to jedna z popularniejszych młodzieżowych produkcji. Pierwsze odcinki przyjęły się naprawdę bardzo dobrze przez wielu widzów na całym świecie, chociaż ostatnie sezony nie cieszą się już tak dobrą oglądalnością. Twórcy ogłosili, że zamierzają zakończyć całą historię i pożegnać się z widzami Riverdale. Aktualnie trwa emisjia 6. sezonu serialu, która zaskakuje pod wieloma względami. Jednym z największych zaskoczeń na pewno był crossover z zakończonym już tytułem "Chilling Adventures of Sabrina". W czwartym odcinku "Godzina czarownic" pojawiła się Sabrina Spellman, w której rolę wcieliła sie oczywiście Kiernan Shipka. Okazuje sie, że aktorka ponownie pojawi się w Riverdale!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec Riverdale? 7 sezon będzie ostatnim? Twórca serialu komentuje

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Sabrina powraca do Riverdale! Co wiemy o powrocie bohaterki?

Serwis TVLine ogłosił, że ponownie zobaczymy Sabrinę w "Riverdale". Przypomnijmy, że ostatnio pojawiła się w czwartym odcinku 6. sezonu, kiedy przybyła do miasteczka Greendale, aby udzielić pomocy Cheryl. Bohaterka ponownie pojawi się w tym sezonie, ale nie ogłoszono w jakim dokładnie odcinku. Według niepotwierdzonych informacji zobaczymy ją w którymś z najbliższych epizodów. Poza Sabriną, pojawią się w serialu również momenty inspirowane musicalem i filmem "American Psycho". 

Sonda
Czy uważasz, że każdy kolejny sezon Riverdale jest gorszy od poprzedniego?

Riverdale - o czym jest serial?

Produkcja została oparta na komiksach Archie Comics. Akcja dzieje się we współczesności i skupia się na znanych postaciach: Archiem, Betty, Cheryl, Jugheadzie i Veronice oraz ich przyjaciołach. Serial odkrywa przed widzami surrealizm małomiasteczkowego życia i skupia się na mroku i dziwactwach skrytych za fasadą zwyczajności.