Riverdale - sezon 4 z datą premiery! Zwiastun trafił do sieci. Jughead zaginął?

2019-09-18 8:11 aw
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał TV Promos screen youtube.com

W końcu się doczekaliśmy! Po miesiącach niepewności i oczekiwań 4 sezon Riverdale otrzymał dokładną datę premiery. Ze zwiastuna, który udostępniła stacja The CW produkująca serial, wynika, że ostatni rok uczniów liceum Riverdale, nie będzie należał do łatwych. Bohaterowie będą musieli mierzyć się z nowymi tajemnicami, a niektórym z nich grozi poważne niebezpieczeństwo.

Riverdale - sezon 4. Kiedy premiera nowych odcinków? Pierwszy sezon serialu zadebiutował w 2017 roku i, jak na razie, kolejne pojawiają się co roku. Producentem Riverdale jest stacja The CW, a polscy widzowie mogą śledzić losy bohaterów na platformie Netflix. Premierowe odcinki trafiają tu dzień po emisji w telewizji.

Riverdale sezon 4. Kiedy premiera?

Oficjalnie wiemy już, że sezon 4 będzie miał swoją premierę 9 października, co oznacza, że polska premiera odbędzie się w czwartek 10 października. Jak zwykle odcinki emitowane będą co tydzień, a sezon 4, podobnie jak dwa poprzednie, będzie się składał łącznie z 22. Oznacza to, że sezon zakończy się mniej więcej w połowie maja 2020.

Riverdale sezon 4 - zwiastun trafił do sieci. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Oficjalny zwiastun, który pojawił się na YouTubie 11 września, wygląda bardzo mrocznie. Już na samym początku mamy urywek z poszukiwań Jugheada, bez żadnych wyjaśnień, co się wydarzyło. W którym momencie sezonu zaginął? W jednej ze scen widać także Betty, która zostaje uderzona czymś w głowę i traci przytomność. Kto na nią napadł? Z kolei Veronica może zostać uwikłana w pewnego rodzaju skandal.

NAJNOWSZE