Rick and Morty - sezon 4. Kiedy nowe odcinki? W planach aż 70 epizodów!

2019-05-16 12:16
Rick and Morty: sezon 4 potwierdzony
Autor: screen youtube.com/user/adultswim screen youtube.com

Rick and Morty - sezon 4 potwierdzony! Kiedy nowe odcinki serialu? Sprawdź, na kiedy zaplanowana jest premiera aż 70 nowych epizodów.

Rick and Morty - sezon 4 oficjalnie potwierdzony! Kiedy nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat? Fani serialu mogą zacierać ręce: wiadomo, że powstanie jeszcze przynajmniej 70 nowych epizodów przygód Ricka i Morty'ego. Na kiedy zaplanowana jest premiera kolejnego, czwartego już sezonu serialu?

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

Rick and Morty 4 - kiedy premiera?

Przyszłość popularnej animacji była przez długi czas mocno niepewna. Widzowie musieli bardzo długo, bo niemal dwa lata, naczekać się na premierę sezonu 3., a kontynuacja produkcji stała pod znakiem zapytania. Jednak fani Ricka and Morty mogą odetchnąć z ulgą. Twórcy serialu potwierdzili, że pojawi się jeszcze aż 70 nowych odcinków! Biorąc pod uwagę, że dotychczas w jednym sezonie było po 11 lub 10 odcinków, czeka nas jeszcze przynajmniej 7 serii z przygodami szalonego naukowca i jego wnuka. W połowie maja twórcy serialu potwierdzili, że 4 sezon serialu w listopadzie 2019 roku. Dokładna data premiery jak na razie nie jest jeszcze znana.

NAJNOWSZE