Rekwizyty z "Better Call Saul" dostępne dla fanów! Taka okazja już się nie powtórzy

2022-08-17 12:28 Leon Pietrzak
Better Call Saul
Autor: Netflix

Taka okazja już się nie powtórzy! Już niedługo każdy będzie miał szansę stać się właścicielem kilku gadżetów z planu serialu Better Call Saul. Twórcy przygotowali legendarne pamiątki, które towarzyszyły aktorom podczas nagrywania wszystkich części! Co zostanie wystawione pod młotek?

Better Call Saul doczekał się długo wyczekiwanego finału. Przez siedem ostatnich lat mogliśmy obserwować życie prawnika i wspólnie z nim przeżywać dramaty oraz wzloty w długiej karierze. Może trudno w to uwierzyć, ale pierwsze odcinki pojawiły się jeszcze w 2015 roku. Od tego czasu fani niecierpliwie czekali na kolejne odcinki i zastanawiali się, w jaki sposób stanie się tym bohaterem, którego poznaliśmy jeszcze w Breaking Bad. Mimo, że serial dobiegł końca, to widzowie będą mogli zostać z nim na dłużej! Sprawdźcie, co przygotowali twórcy dla swoich fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstaną nowe seriale w świecie Breaking Bad? Stacja AMC daje twórcom zielone światło!

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Rekwizyty z Better Call Saul mogą być Twoje!

W najbliższym czasie w ręce kolekcjonerów będą mogły trafić wyjątkowe gadżety z serialu. To będzie jedyna okazja, by stać się posiadaczem wyjątkowych przedmiotów, m.in. dzwonka Hectora Salamanki, bluzy i termosu Jimmy'ego, dziennika Chucka McGilla i stroju Gusa Fringa z Los Pollos Hermanos. Wszystkich rzeczy na aukcji będzie aż 250, a licytacja wystartuje na stronie propstoreauction.com już 18 sierpnia i potrwa do 1 września 2022. Skusicie się na coś?

Sonda
Chcielibyście 7. sezon serialu "Better Call Saul"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE