Rafał Maserak

i

Autor: WBF

Rafał Maserak: wiek, wzrost, żona, partnerka, ślub, wykształcenie, Taniec z Gwiazdami, Instagram

2020-12-31 9:36

Rafał Maserak: wiek, wzrost, żona, partnerka, ślub, wykształcenie, Taniec z Gwiazdami, Instagram - te frazy na temat polskiego tancerza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Rafale Maseraku? Zanim zajął się tańcem, Maserak próbował swoich sił w sporcie - trenował koszykówkę i piłkę nożną. Jest wielokrotnym mistrzem i wicemistrzem polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, zwyciężał także międzynarodowe turnieje taneczne.

Rafał Maserak: wiek, wzrost, żona, partnerka, ślub, wykształcenie, Taniec z Gwiazdami, Instagram - te zapytania na temat tancerza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. O Rafale Maseraku zrobiło się głośno dzięki jego udziale w programie tanecznym Taniec z Gwiazdami, którego pierwsza edycja emitowana była przez TVN w 2005 roku. Maserak partnerował wówczas Klaudii Carlos, z którą zajął 6. miejsce

Rafał Maserak: wiek

Rafał Maserak urodził się 17 lutego 1984 w Warszawie, w 2020 roku obchodził 36. urodziny.

Rafał Maserak: wzrost

Rafał Maserak zalicza się do grona wysokich mężczyzn - mierzy 186 cm.

Rafał Maserak: żona, partnerka, ślub

Rafał Maserak w przeszłości związany był ze swoją partnerką taneczną, Kamilą Kajak, a także z Małgorzatą Foremniak, którą poznał na planie Tańca z Gwiazdami w 2005 roku. Wraz ze swoją obecną partnerką na początku marca 2020 roku powitali na świecie syna.

Rafał Maserak: wykształcenie

W 1994 roku w wieku 10 lat Rafał Maserak rozpoczął treningi tańca towarzystkiego. Jest reprezentantem klasy S, czyli najwyższej klasy w tańcach latynoamerykańskich.

Rafał Maserak: Taniec z Gwiazdami

Maserak związany jest z Tańcem z Gwiazdami od pierwszej edycji, emitowanej jeszcze przez stację TVN. Do 2020 roku dwukrotnie udało mu się wygrać Kryształową Kulę - w 2009 roku, gdy partnerował Annie Musze oraz w 2010 roku, gdy partnerował Julii Kamińskiej. Pięciokrotnie zajął drugie miejsce w programie.

Rafał Maserak: Instagram

Instagram tancerza to rmaserak. Rafał dzieli się zdjęciami związanymi przede wszystkim z pracą, a od pewnego czasu można znaleźć także sporo jego zdjęć z synem.

ESKA XD #012