Pytanie na śniadanie - Ida Nowakowska prowadzącą program! W które dni zobaczymy ją w programie?

2019-05-16 11:31
Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie
Autor: Materiały prasowe TVP Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Do zespołu prowadzących Pytanie na śniadanie dołącza Ida Nowakowska, która u boku Łukasza Nowickiego będzie gospodynią piątkowych wydań jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Poznajcie bliżej Idę!

Widzom TVP Ida Nowakowska dała się poznać jako energetyczna współprowadząca programy „Bake off – Ale Ciacho” i „Bake off Junior” oraz jako niezwykle wymagająca jurorka najnowocześniejszego formatu tanecznego, emitowanego na antenie TVP2 wiosną 2019 – „Dance, Dance, Dance”. Ida jest córką Marka Nowakowskiego - więcej o znanym i cenionym pisarzu znajdziecie TUTAJ.

Kim jest Ida Nowakowska?

Jedna z najbardziej cenionych polskich tancerek młodego pokolenia na świecie, profesjonalne wykształcenie taneczne zdobywała na prestiżowych uczelniach w Polsce i zagranicą. Występowała w Metropolitan Opera i na innych prestiżowych nowojorskich scenach. Utalentowaną tancerkę docenili też producenci amerykańskiego talent-show „The World’s Best”, w którym Ida zasiadła na fotelu jurorki.

Pytanie na śniadanie - kiedy prowadzi Ida Nowakowska?

Nieokiełznana energia i optymizm to znaki rozpoznawcze Idy, nie tylko na parkiecie, ale i w życiu codziennym. Widzowie „Pytania na śniadanie” będą mogli przekonać się o tym w każdy piątek, od 17 maja od godz. 7:55.

Która gwiazda kina lub telewizji ma tyle wzrostu, co ty?
 

NAJNOWSZE