Pytanie na śniadanie - Ida Nowakowska na zdjęciu sprzed lat! Jak wyglądała gwiazda TVP?

2021-01-13 11:51 kg
Ida Nowakowska
Autor: wbf

Ida Nowakowska to tancerka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna, która swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to wzięła udział w pierwszej edycji programu You Can Dance - Po prostu tańcz. Od kilku lat gwiazda związana jest z Telewizją Polską i współprowadzi Pytanie na śniadanie. Ostatnio aktor Adam Fidusiewicz wrzucił na Instagram zdjęcie sprzed lat, na którym obecna jest również Nowakowska. Jak wyglądała gwiazda TVP kilka lat temu?

Pytanie na śniadanie - Ida Nowakowska na zdjęciu sprzed lat! Jak wyglądała gwiazda TVP? Każdy z nas uwielbia powracać do lat dzieciństwa i wspominać beztroskie życie. Lubią to również gwiazdy, które chętnie wrzucają na swoje konta w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat. Ostatnio taką fotografią pochwalił się Adam Fidusiewicz, którego widzowie znają z serialu Na Wspólnej. Na archiwalnym zdjęciu aktora jest obecna również Ida Nowakowska.

Pytanie na śniadanie - Ida Nowakowska na zdjęciu sprzed lat!

Ida Nowakowska to aktualnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Ma na koncie współprowadzenie programu Bake Off Junior, finału 17. i 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, trasy koncertowej Lato, Muzyka, zabawa oraz prowadzenie show Ameryka da się lubić. Widzowie ją pokochali i z przyjemnością obserwują jej rozwój oraz na bieżąco śledzą media społecznościowe, w poszukiwaniu nowinek zarówno z jej życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio byli zachwyceni, kiedy aktor Adam Fidusiewicz dodał na Instagram zdjęcie sprzed kilku lat, na którym jest z Idą Nowakowską.

Trzeba przyznać, że Ida od najmłodszych lat wyróżniała się urodą oraz nieskazitelną sylwetką, którą z pewnością zawdzięcza ciężkiej pracy na salach treningowych. 

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE