Pułapka sezon 2, odcinek 4: Czarny poświęci życie Olgi w zamian za syna? Sawicka z Ewą uciekają z Warszawy

2019-09-17 19:00
Pułapka
Autor: Materiały Prasowe

Ewa z Olgą uciekają z Warszawy. Nastolatka chce, żeby pojechały do domu dziecka w Ostrowcu, gdzie Olga trafiła zaraz po urodzeniu – tam mogą zdobyć informacje o Helenie i jej związkach z Bestią. Pchnięty nożem Czarny budzi się w szpitalu więziennym. Nagle otrzymuje telefon z instrukcjami… Relacja między Arturem i Zosią coraz bardziej się komplikuje. Wkrótce Artur wpada w poważne tarapaty.

Pułapka sezon 2, odcinek 4: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? W drodze do Ostrowca Olga i Ewa zostają zaatakowane przez zamachowca. Domyślają się, że to Staniak wydał wyrok na ich życie. Postanawiają działać… Czarny wpada do domu swojej byłej żony i zastaje tam… Komana! Niespodziewanie, pod domem pojawia się też komisarz Marczuk.

Pułapka sezon 2, odc. 4: streszczenie

Pomimo deklaracji byłej partnerki, Marek nie wierzy w jej dobre intencje. Nagle odbiera wiadomość, która na zawsze zmieni jego życie… W Ostrowcu Olga i Ewa zdobywają akta Sawickiej. Dowiadują się z nich szokujących faktów z życia pisarki. Teraz Olgę czeka ostra konfrontacja z kimś, kogo dotychczas uważała za przyjaciela…

Pułapka sezon 2 online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Produkcję TVN-u można śledzić online na platformie Player. Trafiają tu także przedpremierowo odcinki, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji.

NAJNOWSZE