Psy 4 - powstanie kolejna część filmu? Pasikowski podjął decyzję

2020-01-29 15:57
Władysław Pasikowski
Autor: WBF

Na trzecią część kultowej serii przyszło widzom czekać ponad ćwierć wieku - film Psy 2 ukazał się bowiem w 1994 roku i przez lata wydawało się, że na tym zakończy się historia Franza Maurera. Władysław Pasikowski postanowił jednak odświeżyć historię po 25 latach i dopisać jej kontynuację. Film Psy 3. W imię zasad, w którym ponownie zagrali m.in. Bogusław Linda, Cezary Pazura czy Artur Żmijewski, wszedł na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

Psy 4 - powstanie kolejna część filmu? Czy historia Franza Maurera pozostanie trylogią? Odpowiedzi na te pytania nurtują niemal wszystkich fanów Psów, a tych w naszym kraju nie brakuje. Pierwsza i druga część filmów to w naszym kraju produkcje kultowe. Dość powiedzieć, że Psy 2 to najchętniej oglądany film Władysława Pasikowskiego.

Psy 4 - powstanie kolejna część filmu?

Okazuje się, że Władysław Pasikowski ma bardzo sprecyzowane plany odnośnie do ewentualnej kontynuacji filmu. W rozmowie z serwisem film.interia.pl. reżyser zapowiedział, że rozpocznie prace nad kolejną częścią Psów, o ile W imię zasad obejrzy przynajmniej 2 mln widzów. Pasikowski w wywiadzie podkreślił także, że jest niemal pewny, że tak się nie stanie.

Przewidywania reżysera mogą okazać się słuszne - jak podaje Polski Instytut Sztuki Filmowej, w weekend otwarcia Psy 3. W imię zasad obejrzało 386 945 osób, a tydzień później 220 201. Łącznie jak na razie film zobaczyło w sumie niecałe 800 tys. widzów. Szansa, że oglądalność dobije do 2 mln, jest więc niestety raczej niewielka.

NAJNOWSZE