Przysięga

i

Autor: TVP VOD Przysięga - reakcje na ostatni odcinek serialu.

Serial

Przysięga - ostatni odcinek zawiódł widzów? Reakcje internautów na wielki finał

2023-03-31 9:11

Przysięga dobiegła końca. Po latach emisji widzowie wreszcie pożegnali się z bohaterami serialu. Ostatni odcinek wyemitowano 29 marca. Wszystkie wątki zostały wyjaśnione. Czy fani tureckiego przeboju są zadowoleni z tego, co zobaczyli w finałowym epizodzie? Sprawdziliśmy, co po emisji pisali internauci.

Przysięga pożegnała się z fanami, którzy przez trzy lata śledzili losy bohaterów. Za nami ostatni odcinek. Co się w nim wydarzyło? Po wyjściu cało z nieudanej próby zabójstwa oraz wyznaniu miłości przez Emira Gulperi postanowiła jednak nie wyjeżdżać z ojcem. Zdecydowała się na zostanie u boku ukochanego i wzięła z nim długo wyczekiwany ślub. Z kolei Narin i Kemal doczekali się bliźniąt i wyjechali z Turcji, by osiedlić się w Wiedniu. Mert zaś dostał stypendium w szkole informatycznej i zaczął rozwijać swoją karierę programisty, a Masal wróciła do szkoły. Czy zakończenie serialu spodobało się widzom? Sprawdziliśmy komentarze.

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - reakcje na ostatni odcinek

Komentarze po ostatnim odcinku serialu Przysięga udało nam się znaleźć na Facebooku. Można z nich wywnioskować, że większość osób nie jest zadowolona z tego, co zobaczyli w wielkim finale. Pojawiła się też krytyka całego ostatniego sezonu. Przykładowe komentarze internautów zamieszczamy niżej.

Czekałam na lepsze emocje i więcej czułości. Chociażby pocałunku ze strony Emira czy Gulperi.

Szkoda, że ślubu Emira i Gulperi w białej sukni ślubnej nie zrobili. To byłby prawdziwy finał, na który wszyscy czekali.

Piękny i wzruszający od pierwszego do ostatniego odcinka.Tylko szkoda, że wątek Savasa skończył się jego wyjazdem.

Wątek Kemali był przesłodzony. Zabrakło mi sceny ślubu Emira i Gulperi. Dobrze, że koniec.

Wymęczony, bez składu i ładu poniżający sezon.

Nowy turecki serial

Po zakończeniu serialu Przysięga TVP zdecydowało się na emisję kolejnej tureckiej produkcji. Nową telenowelę pod tytułem Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP2. To historia Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusufa. Ich trudne charaktery oraz życie w różnych światach sprawiają, że mają napięte relacje. Z czasem nienawiść zaczyna się jednak przeradzać w coś wyjątkowego. W Dziedzictwie występują między innymi Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Nanuka Stambolishvili, Berat Rüzgar Özkan i Gülderen Güler.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE