Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Serial

Przysięga 837 i 838 - STRESZCZENIE. Gulperi i jej bliscy zginą z rąk Beyhana?

2023-03-25 13:01

Przysięga żegna się z fanami. Choć telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą produkcję. Ostatnie epizody będą dawką niezwykłych emocji. Jak zakończą się losy bohaterów jednego z największych tureckich hitów ostatnich lat? Mamy dla was streszczenia dwóch finałowych odcinków Przysięgi.

Przysięga to serial, który od dawna można oglądać na antenie TVP1. Został już tylko dwa odcinki, a więc akcja serialu dobiega końca. Czas, aby wszystkie intrygi i tajemnice bohaterów wyszły na jaw. Co spotka Gulperi, Emira i inne postacie w ostatnich dwóch epizodach? W wielkim finale z pewnością nie zabraknie emocji. Fanów czekają ostatnie zwroty akcji. Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

Przysięga - odcinek 837. Wtorek 28.03.2023

Beyhan dowiaduje się, że dom, w którym mieszkają Tarhunowie, należy do Savasa, Jest zła, że Savas ich stamtąd nie wyrzucił i żąda od niego zemsty. Ojciec Gulperi chce z nią wracać do Mardin, bo już wie, że ich dom zostanie odbudowany. Dziewczyna jest smutna, ale nie chce się przyznać, że ten wyjazd jej się nie podoba. Masal wraz z rodziną wyjeżdża do szkoły w Wiedniu. W domu zostają Munevver, która szykuje się do ślubu, oraz Sehriye, która nie chce zostawić przyjaciółki i do tego boi się latać samolotami.

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - odcinek 838. Środa 29.03.2023

Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do swoich uczuć wobec Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy dobrze się bawią na ślubie Munevver. Masal świetnie idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE