Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga, odcinek 824 - STRESZCZENIE. Yunus przygotowuje plan porwania Narin!

2023-02-23 13:44

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Przysięgi? Streszczenie szczegółowe tureckiego serialu przyda się wszystkim fanom, którzy już teraz nie mogą doczekać się następnego epizodu. Yunus rozpoczyna swój szalony plan, a Gulperi wyczekuje na kurację. To jednak nie wszystko! Kiedy emisja 824. odcinka w TVP?

Przysięga 824 - streszczenie odcinka. Co się wydarzy? W kolejnym epizodzie zobaczymy, między innymi, Gulperi czekającą na rozpoczęcie kuracji. Zaalarmowany przez matkę Emir pojawi się w klinice. Będzie próbować namówić dziewczynę, by wysłuchała Zekiego. Yunus przygotowuje plan porwania Narin. Mężczyzna pojedzie na cmentarz, na grób żony. Co zrobi dalej? Przekonamy się już w nowym odcinku! Kiedy 824. odcinek Przysięgi zostanie wyemitowany w telewizji? Gdzie oglądać powtórki? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - obsada. Kto jest kim w tureckim serialu? Aktorzy i bohaterowie

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Przysięga odcinek 824 - kiedy w TVP? Data emisji

Wspomniany 824. odcinek serialu "Przysięga" zostanie pokazany w czwartek 9 marca 2023 r. w TVP1. Godzina emisji to standardowo 16:05. Jeżeli z różnych względów nie będziecie mogli obejrzeć tego epizodu, to powtórka pojawi się w serwisie TVP VOD zaraz po emisji odcinka w telewizji. Warto również przypomnieć, że "Przysięga" jest emitowana na kanale Telewizji Polskiej codziennie od poniedziałku do piątku.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE