Przysięga

i

Autor: Materiały prasowe Przysięga 698, 699 streszczenie. Yigit zostanie uprowadzony przez Savasa?

Przysięga, odcinek 819 - streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku?

2023-02-14 14:59

Przysięga 819 - streszczenie odcinka. Gulperi nie będzie chciała otworzyć się przed lekarką, a Savas wyjawi Emirowi bardzo szokującą informację. Co jeszcze wydarzy się w serialu i kiedy pojawi się w ramówce Telewizji Polskiej? Sprawdźcie już teraz!

Przysięga - streszczenie 819. odcinka. Co się wydarzy? Gulperi milczy. Jej lekarka twierdzi, że musi dowiedzieć się więcej o jej przeszłości. Emir pyta o nią Sawasa, a ten informuje go, że ojciec Gulperi żyje, a ponadto, że zabił jej matkę. Sehriye i Munevver śledzą Mulayima. Okazuje się, że jest niewinny. Kiedy oglądać 819. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Przysięga odcinek 819 - kiedy w TVP? Data emisji

Wspomniany 819. odcinek serialu "Przysięga" zostanie pokazany 2 marca 2023 roku w TVP1. Godzina emisji to standardowo 16:05. Jeżeli z różnych względów nie będziecie mogli obejrzeć tego epizodu, to powtórka pojawi się w serwisie TVP VOD zaraz po emisji odcinka w telewizji. Warto również przypomnieć, że "Przysięga" jest emitowana na kanale Telewizji Polskiej codziennie od poniedziałku do piątku.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE