Przysięga odcinek 745 - STRESZCZENIE. Masal dostanie tajemniczą przesyłkę!

2022-10-09 18:09 Leon Pietrzak
Przysięga. Mert dowiaduje się, kto grozi Masal
Autor: Screenshot Youtube/ Yemin

Przysięga 745 - streszczenie odcinka. Gulperi nareszcie zdecyduje się podpisać dokumenty rozwodowe. Co jeszcze wydarzy się w serialu? To będzie bardzo emocjonujący odcinek!

Przysięga - co wydarzy się w 745. odcinku? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej przedstawiamy oficjalne streszczenie nadchodzącego epizodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ile odcinków w Polsce? Kiedy koniec serialu?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Przysięga 745 streszczenie

Yigit prosi Emira i Gulperi, by pomogli mu odrobić pracę domową. Beyhan i Gulperi odwiedzają Savasa po jego wyjściu ze szpitala. Emir nie przestaje szukać Ismaila. Masal dostaje tajemniczą przesyłkę. Gulperi podpisuje dokumenty rozwodowe.

Przysięga 745 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Kiedy oglądać serial Przysięga? Odcinek 745 zostanie wyemitowany we wtorek 25 października 2022 o godz. 16:05. Całość potrwa 40 minut. Powtórkę będzie można obejrzeć na platformie TVP VOD. W serwisie jest również opcja zobaczenia poprzednich epizodów tureckiej telenoweli.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE