Przysięga

i

Autor: TVP Przysięga - streszczenia ostatnich odcinków.

Serial

Przysięga - co wydarzy się w ostatnich odcinkach?

2023-03-26 12:38

Przysięga zbliża się do końca. Już tylko kilka dni dzieli nas od emisji ostatniego odcinka. Fani serialu, którzy śledzili losy bohaterów przez trzy lata, są ciekawi, jak zakończy się ich ulubiona produkcja. Sprawdziliśmy, co wydarzy się w ostatnim tygodniu. Streszczenia odcinków 836, 837 i 838 zamieszczamy niżej.

Przysięga 386 - streszczenie. Poniedziałek 27.03.2023. Beyhan zleca spalenie domu Bekira w Mardin. Do wszystkiego przyznaje się Savasowi. Narin i Kemal nie chcą, by Masal rezygnowała z realizacji marzeń. Postanawiają lecieć całą rodziną do Wiednia. Emir zabiera Gulperi do kawiarni na nabrzeżu. 

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

Przysięga 387 - streszczenie. Wtorek 28.03.2023

Beyhan dowiaduje się, że dom, w którym mieszkają Tarhunowie, należy do Savasa, Jest zła, że Savas ich stamtąd nie wyrzucił i żąda od niego zemsty. Ojciec Gulperi chce z nią wracać do Mardin, bo już wie, że ich dom zostanie odbudowany. Dziewczyna jest smutna, ale nie chce się przyznać, że ten wyjazd jej się nie podoba. Masal wraz z rodziną wyjeżdża do szkoły w Wiedniu. W domu zostają Munevver, która szykuje się do ślubu, oraz Sehriye, która nie chce zostawić przyjaciółki i do tego boi się latać samolotami.

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga 388 - streszczenie. Środa 29.03.2023

Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do swoich uczuć wobec Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy dobrze się bawią na ślubie Munevver. Masal świetnie idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

Przysięga - o czym jest serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye