Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 831, 832, 833 streszczenie. Beyhan jest zła, że Savas pomógł Bekirowi

2023-03-20 9:13

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Emir i Savas łączą siły, by odnaleźć Bekira, Gulperi nie może się doczekać powrotu ojca. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 831, 832, 833, które zostaną wyemitowane w dniach 20-22 marca 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 831, 832, 833 odbędzie się  w dniach od 20 do 22 marca 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 831 - poniedziałek 20 marca 2023

Munevver i Mulayim wyznaczają datę ślubu. Emir i Savas łączą siły, by odnaleźć Bekira. Gulperi nie może się doczekać powrotu ojca. Postanawia przygotować jego ulubione danie. Kemal dostaje telefon z dawnej szkoły Masal. Rodzina, poprzez losowanie, wybiera imiona dla dzieci Narin i Kemala.

Przysięga - streszczenie odcinka 832 - wtorek 21 marca 2023

W wyniku strzelaniny Bekir zostaje ranny i trafia do szpitala. Gulperi oddaje krew dla ojca. Policja aresztuje Ekrema. Savas składa zeznania. Masal bardzo cieszy się, że wróci do szkoły w Wiedniu. Emir opiekuje się załamaną Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 833 - środa 22 marca 2023

Narin i Kemal idą na badanie USG. Wreszcie dostają dobre wieści. Do Kemala dzwoni dyrektor szkoły Masal. Okazuje się, że dziewczyna musi szybko lecieć do Wiednia do szkoły, bo czeka ją egzamin. Cała rodzina postanawia zorganizować Masal pożegnanie. Gulperi jest z Emirem w szpitalu i czeka na wiadomość o stanie zdrowia ojca. Martwi się, że Bekir umrze. Beyhan jest zła, że Savas pomógł Bekirowi. Masal jest smutno, że musi wyjechać i zostawić rodzinę.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE