Przysięga

i

Autor: Materiały TVP Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 723. odcinek streszczenie. Gulperi dowiaduje się, że Emir też coś do niej czuje

2022-09-23 12:00

Przysięga 723. odcinek - streszczenie. Co się w nim wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 23 września o godzinie 16:05 na antenie kanału TVP1. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Przysięga 723. odcinek - streszczenie. Gulperi słyszy rozmowę Emira z Hasanem i dowiaduje się, że Emir też coś do niej czuje, i że zamierza jej to wyznać. Meltem wyprowadza Narin, gdy Kemal śpi i oświadcza, że albo Narin zginie, albo Kemal oczyści ją z zarzutów. Fidan kradnie Baranowi klucz do domu Savasa. Robi do dla Tulay, nieświadoma jej zamiarów. A Tulay zamierza ukraść broń Savasa i wręczyć ją płatnemu zabójcy, który ma z niej zabić Gulperi; w ten sposób obwini za jej śmierć Savasa. Lecz Savas zna jej plany i zaskakuje Tulay, gdy ta przeszukuje jego dom.

ZOBACZ TAKŻE: Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

Przysięga - o czym jest serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu.

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye