Przysięga 638, 639, 640, 641, 642 streszczenie. Emir wyrzuci Tulay z domu, a Munevver w trakcie szarpaniny straci przytomność

2022-05-15 20:07 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga - streszczenia odcinków 638, 639, 640, 641, 642. Meltem będzie przerażona powrotem do więzienia, a Tulay zaplanuje kolejną intrygę. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdźcie streszczenie nadchodzących epizodów, które będzie można oglądać od 16 do 20 maja 2022 na TVP1 o godz. 16:05.

Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu. Tytuł szybko podbił polską widownie, a fani z zapartym tchem przyglądają się przygodzie Emira i jego bliskich. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, a wszystkie odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Nadchodzące epizody zostaną wyemitowane 16-20.05.2022 o godzinie 16:05. Przeczytajcie, co się wydarzy w serialu.

ZOBAZC RÓWNIEŻ: Ile odcinków ma Przysięga? Kiedy ostatni i co się wydarzy w finale?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Przysięga - odcinek 638 streszczenie

Emir wyrzuca Tulay z domu. Gulperi wraca ze szpitala, a Yigit prosi ojca, by nie pozwolił jej nigdy odejść. Kemal znajduje niezadowolonej Meltem dom do wynajęcia, a Narin odwołuje zaplanowane operacje, gdyż nie może opanować drżenia rąk.

Przysięga - odcinek 639 streszczenie

Munevver znajduje w rzeczach Meltem buteleczkę z lekiem, który ta dolewała do lemoniady Narin, wmawiając, że to witaminy. Spisuje jego nazwę. Narin oświadcza, iż rzeczywiście są to witaminy. Melike postanawia lojalnie wyprowadzić się razem z Tulay i Ercanem, ale na prośbę Gulperi (która już wie, że to Tulay wydała ją wujowi) Emir pozwala im zostać w rezydencji.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - odcinek 640 streszczenie

Tulay próbuje zaskarbić sobie wybaczenie Emira i Gulperi, ale bez powodzenia, więc knuje następną intrygę. Meltem, zachęcona tym, że wyniki testów nie wykazały obecności substancji trującej we krwi Narin, postanawia dolewać jej większe dawki. Przyłapuje ją na tym Munevver, ale w trakcie szarpaniny z Meltem upada, uderza się w głowę i traci przytomność.

Przysięga - odcinek 641 streszczenie

Yigit bardzo się stara, żeby Emir i Gulperi spędzali razem z nim jak najwięcej czasu. Emir dziękuje Gulperi za to, że otworzyła mu oczy w sprawie Tulay. Ale Tulay wciąż knuje. Wynajduje chłopaka, który ma udawać byłego narzeczonego Gulperi. Narin znajduje matkę nieprzytomną w domu. Kobieta trafia do szpitala i musi być operowana. Meltem próbuje nie dopuścić, by operacja się udała.

Przysięga - odcinek 642 streszczenie

Wszyscy bardzo martwią się o Munevver, która wciąż jest nieprzytomna. Meltem jest przerażona, że wróci do więzienia. Wynajmuje kogoś, żeby skasował nagranie z kamer ochrony. Próbuje też zabić Munevver. Emir i Gulperi spędzają miło dzień nad morzem. Dziewczyna nigdy wcześniej nie widziała morza z bliska. Ercan udaje chorego i zastępuje go Ahmet, który jest podstawiony przez Tulay.

Jesteś fanem seriali? Ten podcast jest dla Ciebie!

Listen to "Niewiarygodne rekordy filmowe" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE