Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 615, 616: Tulay wraca do domu i przejmuje opiekę nad Emirem. Stara się wzbudzić w Gulperi wyrzuty sumienia

2022-04-06 8:37

Przysięga 615, 616 streszczenia. Narin usiłuje nie denerwować się przed rozmową z Meltem, która wciąż stara się być jak najbliżej Kemala. Meltem nadal osacza Kemala snując jedną intrygę za drugą. Przysięga odcinki 615-616 zostaną wyemitowane w dniach 7-8 kwietnia 2022 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 615, 616 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 615-616 prezentujemy poniżej.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Przysięga - odcinek 615

Gulperi opiekuje się rannym Emirem. Przypadkiem słyszy, jak w rozmowie z Hasanem Emir zdradza, że to Levent wynajął zbira, który ugodził go nożem. Gulperi czuje nagły przypływ wyrzutów sumienia. Narin usiłuje nie denerwować się przed rozmową z Meltem, która wciąż stara się być jak najbliżej Kemala. 

Przysięga - odcinek 616

Gulperi opiekuje się rannym Emirem. Tulay, zaniepokojona tym, że Emir nie zjawia się w Erzurum, dzwoni do Gulperi. Kiedy dowiaduje się, że Emir jest ranny, wraca pierwszym samolotem i przejmuje opiekę nad nim. Stara się przy tym wzbudzić w Gulperi ogromne wyrzuty sumienia. Meltem nadal osacza Kemala snując jedną intrygę za drugą. 

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Czekając na nowe epizody serialu posłuchaj najnowszych odcinków WKRĘTARKI!

Kogo Albert wkręcił tym razem?

Listen to "Ubezpieczenie" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE