Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 544, 545, 546, 547: Ozlem postanawia sprawdzić, czy Feride jest w ciąży. Cavidan przypomina sobie to, co zrobiła jej Songul

2021-12-16 12:56

Przysięga 544, 545, 546, 547 streszczenia. Wyniki badań Narin nie są dobre i musi do końca ciąży leżeć. Feride wyznaje zaniepokojonej Melike, że nie oczekuje dziecka, i że nigdy nie była z Umitem jak żona z mężem. Umit niszczy telefon żony. Przysięga odcinki 544-547 zostaną wyemitowane w dniach 20-23 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 544, 545, 546, 547 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 544-547 prezentujemy poniżej.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Przysięga - odcinek 544

Wyniki badań Narin nie są dobre i musi do końca ciąży leżeć. Feride wyznaje zaniepokojonej Melike, że nie oczekuje dziecka, i że nigdy nie była z Umitem jak żona z mężem. Melike wysyła do nich Emira, który udaje, że o tym nie wie, gratuluje im dziecka i wręcza prezent - lalkę. Umit wyrywa lalce rękę i grozi Feride, że jeśli nie będzie mu posłuszna, to samo zrobi Emirowi. Asli, w ramach wdzięczności za naprawę naszyjnika, przynosi dla Taciego prezent.

Przysięga - odcinek 545

Narin wybiera meble dla dziecka. Kemal martwi się tym, co robi Songul. Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament. Taci dziwnie się zachowuje. Narin i Sehriye wiedzą, że się zakochał. Ozlem postanawia sprawdzić, czy Feride jest w ciąży. Nie chce uwierzyć, że Umit jest zdolny do tego, co mówił jej Emir. Umit zabiera Feride do lasu, pod namiot. Songul jest szczęśliwa, bo wreszcie jest bogata.

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 546

Feride jest przerażona. Przebywa sama z Umitem w lesie. Emir zaczyna jej szukać, bo podejrzewa, że grozi jej niebezpieczeństwo. Pomaga mu Ozlem, która chce się pozbyć wątpliwości w sprawie brata. Cavidan zaczyna odzyskiwać pamięć. Przypomina sobie to, co zrobiła jej Songul. Kiedy Songul chce wyrzucić Melike z domu, Cavidan krzyżuje jej plany.

Przysięga - odcinek 547

Umit niszczy telefon żony. Emir z pomocą Suata odnajduje Feride w lesie. Narin zastaje Songul w gabinecie, który wcześniej zajmował Kemal. Melike jest poruszona wyznaniem Cavidan. Ozlem okłamuje brata.