Przysięga 534, 535, 536, 537, 538: Kemal odkrywa, że ciąża Narin jest zagrożona. Umit zabija w szpitalu Hikmeta

2021-12-07 9:20 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 534, 535, 536, 537, 538 streszczenia. Kemal odkrywa, że ciąża Narin jest zagrożona. Postanawia nic jej o tym nie mówić i prosi o to samo całą rodzinę. Cavidan przypomina sobie, kim jest Hikmet i to, że miał atak serca. Błaga Emira, by zawiózł ją do niego do szpitala. Przysięga odcinki 534-538 zostaną wyemitowane w dniach 6-10 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 534, 535, 536, 537, 538 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 534-538 prezentujemy poniżej.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Przysięga - odcinek 534

Kemal odkrywa, że ciąża Narin jest zagrożona. Postanawia nic jej o tym nie mówić i prosi o to samo całą rodzinę. Feride jest w szpitalu z Emirem. Kiedy Umit dowiaduje się o tym, jedzie tam. Znów jej grozi. Emir domyśla się, że Feride jest przerażona i boi się Umita. Cavidan wciąż nic nie pamięta, ale przygląda się zdjęciu Hikmeta. Feride nie mówi o swoich problemach Emirowi. Boi się, że Umit skrzywdzi jego albo Yigita.

Przysięga - odcinek 535

Kemal nie ma odwagi powiedzieć żonie o niepokojących wynikach badań. Narin ma dziwny sen. Songul boi się o swoją przyszłość i ma nadzieję, że Hikmet już nigdy się nie wybudzi. Umit podsłuchuje rozmowę Emira z ojcem. Sehriye i Munevver martwią się o Narin. 

Przysięga - odcinek 536

Hikmet w tajemnicy przyznaje się Melike, że planuje rozwód z żoną. Lekarka informuje Narin o zagrożonej ciąży. Cavidan, w napadzie szału, chce podciąć sobie gardło. Narin czuje pierwsze ruchy dziecka. Hikmet tłumaczy Songul warunki rozstania. Feride, na prośbę Melike, jedzie do rezydencji zająć się dzieckiem. 

Sonda
Czy Feride zostanie żoną Umita?

Przysięga - odcinek 537

Rodzina z radością zaspokaja wszelkie kaprysy ciężarnej Narin. Cavidan przypomina sobie, kim jest Hikmet i to, że miał atak serca. Błaga Emira, by zawiózł ją do niego do szpitala. Umit najpierw zasadza się z pistoletem na Emira, lecz nie udaje mu się do niego strzelić, a potem w szpitalu na Hikmeta. Sehriye ma dla Taciego następną kandydatkę. 

Przysięga - odcinek 538

Umit zabija w szpitalu Hikmeta, wywołując u niego powtórny atak serca. Hikmet umiera na chwilę przed przyjazdem Cavidan, Emira i Feride. Cavidan błaga o przebaczenie nieżyjącego już męża. Taci czyha przed domem i widzi pielęgniarkę, która przyniosła leki dla Narin. Bierze ją za dziewczynę, która, jak uważa, stręczy dla niego Sehriye. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE