Przysięga 506, 507, 508: Masal dowiaduje się, że Kemal nie jest jej biologicznym ojcem. Emir namawia Feride, żeby nie wychodziła za mąż

2021-10-25 11:36 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 506, 507, 508 streszczenia. Feride i Umit postanawiają się zaręczyć. Ciocia Emine zabiera Feride na spotkanie z matką Umita. Masal dowiaduje się, że Kemal nie jest jej biologicznym ojcem. Umit przedstawia swoją siostrę. Emir namawia Feride, żeby nie wychodziła za mąż. Przysięga odcinki 506-508 zostaną wyemitowane w dniach 25-27 października 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 506, 507, 508 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 506-508 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Przysięga - odcinek 506

Kemal szuka płyty z dowodami na Iliyasa. Podejrzewa, że to Iliyas ją ukradł. Postanawia uciec z Masal z kraju. Narin jest temu przeciwna. Feride i Umit postanawiają się zaręczyć. Ciocia Emine zabiera Feride na spotkanie z matką Umita. Emir się dowiaduje, że Umit od dawna ma dziewczynę. Postanawia go śledzić. Kemal zabiera córkę i znika. Hikmet prosi ciotkę Emine, żeby zaręczyny odbyły się w jego domu. 

Przysięga - odcinek 507

Emir próbuje rozmawiać z Feride o jej decyzji. Kemal nie odbiera telefonów od Narin. Taciemu udaje się namierzyć uciekinierów. Nadchodzi dzień zaręczyn Feride. Masal dowiaduje się, że Kemal nie jest jej biologicznym ojcem. Umit przedstawia swoją siostrę. 

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 508

Masal chce iść z rodzicami do sądu. W rezydencji Tarhunów zjawia się Umit z rodziną i oficjalnie prosi o rękę Feride. Iliyas prowokuje w sądzie Kemala. Przedstawione argumenty nie przekonują sędziego. W ostatniej chwili zjawia się niezapowiedziany świadek. Emir namawia Feride, żeby nie wychodziła za mąż. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE