Przysięga 1-2 grudnia. CO Z EMISJĄ? Kiedy kolejne odcinki serialu

2022-11-30 9:21 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce. Obyczajowa opowieść o losach Reyhan przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Czwarty sezon powoli dobiega końca, a to oznacza, że finałowe odcinki będą bogate w wiele emocjonujących zwrotów akcji i trzymających w napięciu intryg. Trzeba się jednak przygotować na chwilową przerwę w emisji. Sprawdź, kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiej telenoweli!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga 1-2 grudnia 2022 - PRZERWA W EMISJI

Fani Przysięgi będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż TVP na określony czas przerywa emisję tureckiej telenoweli. Przyczyną są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które będą transmitowane na antenie TVP1. Rozgrywki potrwają od 20 listopada do 18 grudnia 2022 - zatem, minie wiele czasu zanim widzowie Przysięgi zobaczą kolejne odcinki serialu. Dokładna data powrotu tureckiej produkcji na antenę nie jest jeszcze znana, jednak będziemy naszych czytelników informować o tym na bieżąco. Wszystkie poprzednie odcinki można oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE