Przeklęta odcinek 45 streszczenie: Epifania jest w ciąży. Jeronimo nie chce jej poślubić

2019-09-11 10:30 k.w.
Przeklęta
Autor: materiał prasowy

Przeklęta odcinek 45 streszczenie - co się wydarzy w meksykańskiej telenoweli? Premierowy epizod serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 12 września w TV4, o godzinie 11:00. Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl, co wydarzy się w nowym odcinku produkcji.

Przeklęta odcinek 45 streszczenie: Ojciec Basilio radzi Elsie, aby zaakceptowała związek Rodriga i Aurory. Kobieta jest smutna, gdy zakochani bez zapowiedzi nie zjawiają się na kolacji. Aurora idzie na badania. Wyniki mają wyjaśnić jej złe samopoczucie. Epifania jest w ciąży. Jeronimo obiecuje, że będzie jej pomagał z dzieckiem, ale nie zamierza jej jednak poślubić. Macrina informuje Monicę, że związek Aurory i Rodriga już wkrótce będzie przeszłością, ponieważ intrygi ich rozdzielą.

O czym jest telenowela Przeklęta?

Serial składa się ze 122 odcinków i opowiada on historię Aurory - pięknej i młodej dziewczyny, która spędza szczęśliwe dzieciństwo, pod opieką kochającego ojca. Brakuje jej matki, której nigdy nie poznała. Dziewczyna jest przeklęta w rodzinnym miasteczku, ponieważ znachorka Macrina podczas porodu, zauważyła na ciele Aurory znamię, które uznała za znak diabła i śmierci. Pomimo przeciwności losu, dziewczyna podąża drogą swoich marzeń.

Przeklęta - obsada serialu

W roli tytułowej bohaterki - Aurory, występuje piękna aktorka i modelka - Renata Notni, a jako główna postać męska - Rodrigo, towarzyszy jej Pablo Lyle. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Pełną obsadę znajdziecie poniżej:

  • Renata Notni jako Aurora Sanchez
  • Pablo Lyle jako Rodrigo Villavicencio
  • Maya Mishalska jako Elsa Solana Villavicencio
  • Laura Carmine jako Monica
  • Roberto Blandón jako Severo Trujillo
  • Patricia Navidad jako Apolonia Ortega
  • Socorro Bonilla jako Macrina
  • Aldo Guerra jako Luis

Przeklęta - obsada serialu

Na planie Przeklętej - w roli epizodycznej - pojawił się także Conan O’Brien, znany amerykański komik i gospodarz popularnych talk-shows, który przyznaje, że prywatnie pasjami ogląda hiszpańskojęzyczne seriale w oryginalnej wersji językowej i wystąpienie w jednym z nich było jego marzeniem.

NAJNOWSZE