Promyk nadziei streszczenie odcinków 130, 131. Mahmut jedzie do Ipek. Zaczyna się kłótnia, pada strzał

2021-10-13 10:07 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 130, 131 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 14-15 października w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 130, 131 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 130

Filiz namawia Halila na kolejną schadzkę. Selma szuka możliwości porwania niemowlęcia dla Suhejli. Ipek w szoku dociera do domu w górach, gdzie postanawia skończyć ze sobą.

Promyk nadziei - odcinek 131

Neslihan łudzi się, że kolejna ciąża pomoże jej otrzasnąć się po tragedii. Suhejla wywnętrza się przy Peri i Bahar, że Omer w ogóle nie interesuje się nią i dzieckiem, tylko dba o Ipek. Mahmut domyśla się, że Ipek uciekła do domu Omera w górach. Jedzie tam, zaczyna się kłótnia i pada strzał.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE