Promyk nadziei odcinek 164 - koniec serialu! Streszczenie ostatniego odcinka

2021-11-09 12:15 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to turecki serial, który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Od samego początku produkcja, opowiadająca historię Ipek, Bahar i Omera, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety wielkimi krokami zbliża się koniec serialu. Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Promyk nadziei odc. 164 - koniec serialu! Widzowie uwielbiają tureckie seriale za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, pościgi, romanse, zdrady, intrygi, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który od marca gości na antenie TVP2. Kolejne odcinki produkcji są emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei odc. 164 - streszczenie ostatniego odcinka

W marca 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Więźnia miłości. Miejsce tureckiego hitu zajęła nowa telenowela znad Bosforu - Promyk nadziei. Serial składa się ze 164 odcinków, a ostatni z nich zostanie pokazany już 2 grudnia 2021 roku. W finale produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kobieta zacznie od niego odchodzić, a wtedy on pociągnie za spust i zabije matkę Bahar. Chwilę później na miejscu tragicznego wydarzenia pojawią się Bahar oraz Omer, którzy będą próbowali uratować Ipek, ale niestety będzie na to za późno. Widzowie niestety nie doczekają się szczęśliwego zakończenia Promyka nadziei. 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE