Promyk nadziei - kiedy i o której oglądać 164 odcinek serialu?

2021-11-29 11:14 Adrian Rybak

Promyk nadziei to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Produkcje z Turcji odnoszą w naszym kraju ogromne sukcesy, a ta propozycja, to jeden z przykładów. Już wkrótce zobaczymy jednak ostatni, 164. odcinek. Fani zastanawiają się, kiedy odbędzie się jego emisja. Rozwiewamy wątpliwości.

Promyk nadziei opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar (w tej roli znana z serialu „Elif” Isabella Damla Güvenilir) jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy... Sprawdź, kiedy emisja ostatniego odcinka.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - kiedy 164. odcinek?

Data emisji ostatniego odcinka serialu Promyk nadziei jest już znana. Z ramówki TVP wynika, że widzowie pożegnają się z produkcją w czwartek 2 grudnia 2021. Emisja jak zawsze o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Jak zakończą się losy bohaterów?

Promyk nadziei - odc. 164. Streszczenie

Ipek ucieka przed Mahmutem, wzywa na pomoc Ömera. Sühejla oddaje się w ręce policji, obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz jest odporna na cyniczną grę Halila. Ömer podejmuje wyścig z czasem, by uratować Ipek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE