Projekt Lady 6 - kiedy odcinek 1? Dni i godziny emisji

2021-09-15 13:10 kg
Projekt Lady
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Projekt Lady to popularne reality show, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2016. Od samego początku program, w którym uczestniczki, pod czujnym okiem Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej, przechodzą prawdziwe metamorfozy, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć kolejna, szósta odsłona show. Kiedy oglądać pierwszy odcinek 6. edycji?

Projekt Lady 6 - kiedy odcinek 1? Dni i godziny emisji. Uczestniczkami Projektu Lady są młode kobiety, które reprezentują bardzo imprezowy styl życia. W programie trafiają do pałacu, w którym z pomocą mentorek oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan uczone są dobrych manier oraz przechodzą metamorfozy wyglądu, zachowania i stylu. Reality show do tej pory doczekało się pięciu sezonów, a już wkrótce premierę będzie mieć jego szósta odsłona. Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Projekt Lady 6 - kiedy odcinek 1?

Wielkimi krokami zbliża się szósta odsłona Projektu Lady, w którym nie zabraknie zmian. Największą z nich jest przeniesienie programu z anteny TVN na antenę TVN7. Pierwszy odcinek hitowego reality show będzie można obejrzeć już w piątek, 8 października 2021 roku, o godzinie 20:00 w TVN7. Zmianie ulegnie również siedziba szkoły dla dam. Tym razem uczestniczki programu zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie. Co więcej, w eksperymentalnej szkole pojawi się aż dwanaście dziewcząt.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE