Projekt Lady 2020 - uczestniczki. Kiedy poznamy dziewczyny z 5. edycji programu?

2020-07-01 17:27 aw
Projekt Lady
Autor: Materiały Prasowe

Wzbudzający kontrowersje i wiele emocji program Projekt Lady zadebiutował na antenie TVN w 2016 roku. Pierwotnie miał być emitowany w wiosennej ramówce, jednak ostatecznie stacja podjęła decyzję, że odcinki programu widzowie będą mogli oglądać dopiero latem. Od tego czasu fani Projektu Lady przyzwyczaili się, że show emitowany jest przez wakacje. Jednak nadchodząca, piąta już edycja programu, będzie wyjątkiem.

Projekt Lady 2020 - uczestniczki. Kiedy poznamy dziewczyny z 5. edycji programu? Kim będzie nowa grupa odważnych uczestniczek pragnących odmienić swoje życie? Historyczną, pierwszą edycję Projektu Lady zwyciężyła Patrycja Wieja, z kolei ostatnią, czwartą, wygrała Liubov Miruk. Której dziewczynie uda się pójść w ich ślady?

Projekt Lady 2020 - uczestniczki. Kiedy poznamy dziewczyny z 5. edycji programu?

W tym roku wyjątkowo Projekt Lady ma być emitowany dopiero w jesiennej ramówce. Nowe odcinki najprawdopodobniej wystartują już od września. Wpływ na to miała pandemia koronawirusa - pierwotnie zdjęcia do piątej edycji Projektu Lady miały rozpocząć się w marcu, ostatecznie jednak rozpoczęły się pod koniec czerwca.

Na plan nowych odcinków bardzo krótko po porodzie wróciła Małgorzata Rozenek-Majdan, której najmłodszy synek przyszedł na świat 10 czerwca. Prowadząca Projekt Lady uchyliła rąbka tajemnicy, wrzucając na swój Instagram kilka zdjęć z planu zdjęciowego w Rozalinie. Na jednym z nich widać - niestety dość niewyraźnie póki co - kilka uczestniczek nowych odcinków programu. Niestety na to, aby poznać ich nazwiska i dowiedzieć się, kim są, będzie musieli pewnie poczekać bliżej emisji nowych odcinków. Najprawdopodobniej nastąpi to już we wrześniu.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE