PROGRAM TV - Disney XD. Co nowego w marcu 2014?

2014-02-04 12:53
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

PROGRAM TV - Disney XD. Co nowego w marcu 2014? Zobacz nowe filmy, seriale i specjalne propozycje programowe, które będzie można ogladać już w marcu na antenie Disney XD!

„STRANGE HILL HIGH” Premiera serialu 2 marca o 8:30

Śledź przygody trójki przyjaciół w Strange Hill High, w którym ani klasy ani nauczyciele, ani nawet posiłki nie są tym, na co wyglądają. To jest dziwne, fajne i do tego bardzo szkolne!
Premiera „Strange Hill High” w Disney XD już w niedzielę 2 marca o 8:30. Nowe odcinki w każdą niedzielę o 8:30.

SLUGMANIA 3 marca o 14:30

Slugmania na dobre rozkręciła się w Disney XD i będzie trwała aż dwa tygodnie! Oglądaj codziennie od 14:30 od poniedziałku do piątku odcinki jeden po drugim oraz premierowe Slugfilmiki.

Włącz Disney XD od 3 do 14 marca od 14:30.

NOWY, SZYBKI, ŚMIESZNY - każda sobota o 8:30


W każdą sobotę o 8:30 nowości w Disney XD! Przez cały miesiąc premierowe odcinki najlepszych seriali: „Paczki z planety X”, „Mr Young” oraz „Szczury Laboratoryjne”, „Max Steel”, „Crash&Bernstein” i „W te i nazad”!
Premiera w każdą sobotę o 8:30.
Jeśli przegapisz, zobacz powtórki o 18:00 od poniedziałku do piątku.

„MARVEL AVENGERS: ZJEDNOCZENI” - Specjalna propozycja programowa 15 marca o 15:20

Nadszedł czas, aby skoncentrować się na Thorze – naszym ulubionym członku Avengersów.
Przygotuj się na poczwórną dawkę emocji już w sobotę 15 marca o 15:20 tylko w Disney XD.

„KOCHANIE ZMNIEJSZYŁEM DZIECIAKI” - Premiera filmu 23 marca o 9:00

Najnowsze odkrycie Wayne’a Szalińskiego - maszyna do miniaturyzacji - przez przypadek zmniejsza jego dzieci, które muszą teraz stawić czoła niebezpieczeństwom, o jakich nie śniły w najkoszmarniejszych koszmarach. Ich własne podwórko to prawdziwa dżungla, gdzie muszą walczyć z monstrualnych rozmiarów robalami, zmykać przed koszącym latem pszczół i gdzie czyha jeszcze wiele innych potworności.
Premiera filmu „Kochanie zmniejszyłem dzieciaki” w niedzielę 23 marca o 9:00. Marzec to miesiąc megapremier filmowych. Na kanale Disney XD możesz zobaczyć również „Auta”, „Toy Story”, „Plan gry” oraz „Tarzana”.

SUPERRODZEŃSTWO 24 marca o 15:50

Nie możesz się zdecydować, jaka supermoc jest Twoją ulubioną? Włącz Disney XD i zobacz najmocniejsze momenty z superrodzeństwem w roli głównej.

Włącz Disney XD od 24 do 28 marca o 15:50 i oglądaj „Szczury Laboratoryjne”.

„ODDZIAŁ SPECJALNY” Premiera serialu 29 marca o 11:00

Po odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii - będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).
Nie przegap premiery serialu w sobotę 29 marca o 11:00 jednocześnie w Disney Channel i Disney XD.

Źródło: mat. prasowe Disney

ac


NAJNOWSZE