Prince Charming w TV! Gdzie i kiedy telewizyjne premiera gejowskiego show?

Jacek Jelonek (Prince Charming) i Jonatan
Autor: TVN Jacek Jelonek (Prince Charming) i Jonatan

Po bardzo dobrym starcie programu Prince Charming w serwisie Player.pl, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o wprowadzeniu formatu na antenę TTV. Od kiedy, w jakie dni i o której godzinie będzie można oglądać pierwsze gejowskie reality-show w Polsce?

Prince Charming w TV - ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich zainteresowanych programem, w którym 13 mężczyzn zabiega o względy wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka. W każdym odcinku tytułowy książę zabiera wybranych kandydatów na randki, ale i równolegle żegna się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Premiera serii budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed startem.

Od początku obserwujemy zainteresowanie wokół Prince Charming i to, jak ważny jest on dla odbiorców W przypadku tego programu, poza jego rozrywkowym charakterem, dodatkowo przemawiają za tym względy społeczne - w Polsce wiele mówi się o prawach osób LGBT, i sądzę, że do tych praw należy również realna obecność w telewizji. Cieszymy się, że widzowie będą mogli obejrzeć właśnie w TTV pierwszą polską produkcję prezentującą społeczność LGBT. Wierzę, że fani naszej stacji, która od dawna przecież sięga po odważne tematy, docenią Prince Charming i pokochają tych chłopaków, tak jak my - mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Playera.

Sonda
Będziesz oglądać show Prince Charming?

Prince Charming w TTV - kiedy i o której godzinie?

Pierwszy, składający się z 21 odcinków, program o gejach w Polsce - Prince Charming - zadebiutuje na antenie TTV już we wtorek 2 listopada o godz. 22:30. Widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku - o godz. 22:30 w TTV! Finał zostanie wyemitowany równocześnie – w TTV oraz w serwisie Player.pl.

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE