Szóstka - TVN - Eska Cineama

i

Autor: materiały prasowe TVN

Polskie seriale 2019: TVN, TVP, Polsat, HBO, Canal+. Lista oczekiwanych premier

2019-01-07 13:44

Seriale 2019 - na które premiery warto czekać? Jakie hity powrócą na ekrany naszych telewizorów? Przed wami zestawienie seriali, które z pewnością warte są Waszej uwagi 2019 roku. Sprawdź co TVN, TVP, Polsat, HBO, Canal+ i inni nadawcy przygotowali dla widzów.

Seriale 2019 - premiery w TVP, Canal+, HBO, TVN i Polsacie będą miały m.in. takie produkcje jak: Zawsze warto, Wataha, Echo Serca, Szóstka, Rozbite marzenia 1918-1939 i wiele innych. Przygotowaliśmy najciekawsze i najbardziej wyczekiwane seriale 2019 roku. Na co warto zwrócić uwagę? ARTYKUŁ JEST AKTUALIZOWANY.

FILMY 2019: premiery kinowe. Komedie, horrory, filmy akcji, romantyczne, polskie

Polskie seriale 2019: Rozbite marzenia w TVP

Po I Wojnie Światowej Europa widziana z perspektywy autentycznych postaci. Jedną z głównych bohaterek nowego serialu TVP2 jest Pola Negri. Portret dramatycznych zdarzeń lat dwudziestych i trzydziestych z wciągającą historią mężczyzn i kobiet z Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii i Polski. Starają się o nowe, powojenne życie w wolnej Europie. Czy tak się faktycznie wydarzy? Serial Rozbite marzenia. 1918-1939 7 stycznia 2019 roku o godzinie 21:55 w TVP2. Więcej o serialu znajdziecie TUTAJ.

Rozbite marzenia. 1918-1939

i

Autor: Materiały Prasowe

Polskie seriale 2019: Echo serca w TVP

Psycholog Magdalena Borska po trudnych doświadczeniach w Londynie powróciła do kraju i znajduje pracę w szpitalu. Próba zaadaptowania się w nowym miejscu nie jest łatwe, a do tego dochodzą ciężkie przypadki medyczne. Czy Borska poradzi sobie i zaaklimatyzuje się w placówce? Premiera serialu Echo serca 15 stycznia 2019 roku w TVP1 o godzinie 21:40. Więcej o serialu znajdziecie TUTAJ.

Echo serca - bohaterowie serialu TVP

i

Autor: Materiały prasowe TVP

Polskie seriale 2019: Zakochani po uszy w TVN

Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę…dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo Asi kogoś przypomina… Premiera serialu Zakochani po uszy 21 stycznia 2019 roku o godzinie 18:30 w TVN i 19:30 w TVN7.

Zakochani po uszy - Eska CINEMA

i

Autor: TVN

Polskie seriale 2019: Zawsze warto w Polsacie

Trzy kobiety. Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa poznały się w przykrych okolicznościach. Ich losy splotły się i mogą dać początek niezapomnianej przyjaźni. Czy dziewczyny dadzą radę zmierzyć się z trudnościami życia codziennego? Tego dowiemy się w serialu Zawsze warto w Polsacie. Premiera produkcji wiosną 2019. Więcej o serialu znajdziecie TUTAJ.

Zawsze warto

i

Autor: Materiały prasowe Polsat

Polskie seriale 2019: Szóstka w TVN

Szóstka to nowa propozycja TVN. Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane pary łączy program przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, ale mają możliwość oddania nerki osobie niespokrewnionej. Czy cała szóstka wytrwa do zbiorowego zabiegu? Premiera serialu Szóstka wiosną 2019 w TVN. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Szóstka - TVN - Eska Cineama

i

Autor: materiały prasowe TVN

Polskie seriale 2019: Wataha sezon 3 w HBO

HBO potwierdziło rozpoczęcie przygotowań do trzeciego sezonu serialu Wataha. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lutym 2019. Serial ponownie wróci w Bieszczady. Wataha będzie niebezpieczna, mroczna i nieprzewidywalna - mówi Bogumił Lipski, prodcent Watahy. Wataha sezon 3 w 2019 roku w HBO. Więcej o serialu przeczytacie TUTAJ.

Wataha

i

Autor: Materiały prasowe HBO Wataha - Leszek Lichota

Polskie seriale 2019: Diagnoza sezon 4 w TVN

Diagnoza to serial obyczajowo-kryminalny opowiadający o losach lekarzy i ich pacjentów. Anna Nowak trafia do szpitala z amnezją i odkrywanie prawdy o tożsamości jest barwnym tłem dla wątków, które są poruszane wśród pacjentów i lekarzy. W kolejnych sezonach Nowak wraca do zawodu i stara się odbudować swoje życie na nowo. Diagnoza sezon 4 wraca na antenę TVN najprawdopodobniej jesienią 2019 roku

Polskie seriale 2019: Przyjaciółki sezon 13 w Polsacie

W serialu Przyjaciółki poznajemy życie Patrycji, Ingi, Anki oraz Zuzy, które starają się poradzić z trudnościami życia codziennego. Narazie fabuła owiana jest tajemnicą. Pytanie czy Zuza wygra walkę z rakiem a Inga wróci na prostą? Czy Patrycja znajdzie w końcu miłość? Tego dowiemy się w serialu Przyjaciółki sezon 13, który najprawdopodobniej wiosną 2019 roku.