Kinga Dębska

i

Autor: WBF Kinga Dębska

Szóstka - o czym będzie nowy serial TVN? Kiedy premiera?

2019-02-02 18:49

Szóstka to tytuł nowego serialu, który będzie można oglądać na TVN. Co już wiadomo na temat tej produkcji i na kiedy zaplanowana jest premiera?

Szóstka - o czym będzie nowy serial TVN i kiedy będzie można go obejrzeć? Stacja podobnie jak w przypadku Pułapki z Agatą Kuleszą, ponownie postanowiła postawić na miniserial. Czego ma dotyczyć nowa produkcja TVN, kogo zobaczymy w obsadzie i kiedy można spodziewać się premiery Szóstki? Sprawdź, co już wiadomo.

Szóstka - obsada. Kto zagra w serialu TVN o przeszczepach?

Szóstka - o czym będzie serial TVN?

Fabuła Szóstki ma być inspirowana prawdziwą historią przeprowadzenia łańcuchowego przeszczepu między trzema rodzinami w Polsce w 2015 roku. Edward Miszczak zapowiedział, że w tworzenie serialu zaangażowanych zostało wielu ekspertów, aby był on jak najbardziej realistyczny. Reżyserką produkcji jest Kinga Dębska, która stoi za sukcesami takich filmów jak Moje córki krowy czy Zabawa zabawa, za którą była nominowana do Złotego Lwa.

Szóstka - premiera

Szóstka trafi na ekrany telewizorów w niedzielę, 31 marca 2019 roku. Po telewizyjnej premierze odcinki trafiać będą do internetu na stronę player.pl.