Polska - Włochy 26.07.2021 - gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i ONLINE z Tokio

2021-07-25 12:54 Alicja Wójcik
Polscy siatkarze
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Polska lista zawodników, którzy pojechali do Tokio, jest niezwykle długa - znalazło się na niej ponad 200 sportowców! Nie zabrakło wśród nich naszych siatkarzy, dla których odbywające się w tym roku igrzyska są kolejnym sprawdzianem. Polscy zawodnicy mają za sobą dobry występ w Lidze Narodów, a także kolejne zwycięstwo na Memoriale Wagnera. Czy z Japonii wrócą ze złotymi medalami?

Polska - Włochy 26.07.2021 - gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i ONLINE z Tokio. Jak wypadną Polacy na swoim drugim meczu na igrzyskach? Pierwsze spotkanie biało-czerwoni rozegrali w sobotę 24 lipca z Iranem. Niestety, mimo ogromnych emocji i walki do ostatniej minuty, nasi siatkarze przegrali mecz z Iranem 2-3.

Polska - Włochy 26.07.2021 - gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i ONLINE z Tokio

Drugie spotkanie biało-czerwonych zaplanowane zostało na poniedziałek 26 lipca. Polacy rozegrają mecz z Włochami, a zdaniem ekspertów to nasz najmocniejszy przeciwnik. Wydarzenie rozpocznie się bardzo wcześnie - o godzinie 7:20 polskiego czasu. W telewizji mecz transmitowany będzie w TVP1 oraz na Eurosport 1, online można obejrzeć go na sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport, a także za pośrednictwem platformy Player. Aby obejrzeć go na Playerze, trzeba wykupić pakiet Eurosport+Player, którego koszt to 15 zł na 30 dni. Polscy siatkarze rozegrają jeszcze 3 mecze - z Wenezuelą, Japonią i Kanadą.

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE