Robert Lewandowski

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska - Walia ZA DARMO 25.09.2022. Live stream meczu za free!

2022-09-23 14:14

Mecz Polska - Walia odbędzie się w niedzielę 25 września 2022. Kibice już nie mogą się doczekać sportowych emocji, które na pewno zagwarantują nam piłkarze. Spotkanie będzie można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również ONLINE. Gdzie dokładnie?

Polska - Walia 2022: DATA, MIEJSCE, GODZINA. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polski? Biało-czerwoni są faworytem nadchodzącego spotkania. Kibice liczą na dobrą grę w wykonaniu podopiecznych Czesława Michniewicza i mają nadzieję, że zobaczą dobrze przygotowaną drużynę, która za chwilę wyruszy na długo wyczekiwany mundial do Kataru. Wynik meczu z Walijczykami może wpłynąć na to, która z drużyn utrzyma się na wyższym poziomie w grupie Ligi Narodów UEFA. W wyjściowej jedenastce ma pojawić się Robert Lewandowski. Polak jest ostatnio w formie, więc bramkarz rywali nie będzie miał łatwego zadania. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za naszych Orłów. Całe spotkanie będzie można śledzić oczywiście w telewizji, ale także w internecie. Sprawdzamy, gdzie najlepiej oglądać za darmo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brad Pitt został rzeźbiarzem. Jego prace zaskoczyły wszystkich fanów

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Polska - Walia 25.09.2022: TRANSMISJA W TV

Mecz Polska - Walia odbędzie się 25 września 2022 na stadionie Cardiff City. Ostatnie spotkanie w grupie D będzie transmitowane w telewizji na kanale TVP 1, TVP SPORT oraz Polsat Sport Premium 1. Start o godz. 20:45.

Sonda
Polska - Walia: Kto wygra mecz?

Polska - Walia 25.09.2022: LIVE STREAM ZA DARMO

Mecz Polaków będzie można również oglądać w internecie za darmo. Stream online pojawi się na kilku stronach, m.in. WP Pilot (po wcześniejszym zalogowaniu się do serwisu) oraz TVP SPORT. Transmisja w wysokiej jakości odbędzie się także na Canal+ ONLINE i Polsat Box Go - jednak w tym przypadku trzeba będzie wykupić odpowiedni pakiet.