TRANSMISJE

Polska - Holandia online i w TV 16.06.2024. Transmisja meczu Polska Holandia na żywo

2024-06-16 15:29

Pierwszy mecz Polski na EURO 2024 już w niedzielę 16 czerwca. Transmisja spotkania z Holandią będzie dostępna na żywo zarówno w telewizji i online, co na pewno pozytywnie wpłynie na frekwencję kibiców przed ekranami. Gdzie oglądać mecz biało-czerwonych? O której godzinie rozpoczęcie? Wszystko już jest jasne.

Mecze Polski na Euro 2024 zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Śmiało można powiedzieć, że Grupa D to jedna z najciekawszych grup na tegorocznych mistrzostwach, które tym razem są organizowane u naszych niemieckich sąsiadów. Terminarz Euro 2024 pokazuje również, jak wiele możemy się spodziewać po zawodach i jak wiele jest niewiadomych, jeżeli chodzi o awanse w tabeli. Wracając jednak do spotkań w wykonaniu biało-czerwonych, to mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. I nie inaczej jest w tym przypadku, bo nie ma co ukrywać, że zdobycie punktów już na starcie buduje morale zespołu i na pewno motywuje. Jak zatem poradzą sobie nasze Orły z holenderskim przeciwnikiem?

Kibice przed meczem Polska - Holandia. Pojawiła się też Miss Euro 2016!

Polska - Holandia: O której godzinie start? Kto komentuje mecz?

W pierwszym meczu na Euro 2024 reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią. Kibice pokładają wszelkie nadzieje w dowiezieniu przynajmniej remisu, który dałby nam jakiekolwiek punkt w grupie. Wiadomo już, że mecz Polska - Holandia rozpocznie się 16 czerwca (niedziela) o godzinie 15:00, więc warto mieć na uwadze fakt, że tym razem nie będzie to wieczorne spotkanie. Stacja TVP ogłosiła również, jakie głosy usłyszymy na stanowisku komentatorskim w czasie trwania tego widowiska. Mecz Polski skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia? Transmisja na żywo 16.06.2024

Mecz Polaków z Holendrami odbywa się na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu. Wysoki na 35 metrów obiekt mieści łącznie 57 tysięcy kibiców i jest jednym ze stadionów, na których odbyły się mecze Mistrzostw Świata w 2006 roku. Jak poradzą sobie na nim nasi rodacy? Przekonamy się już podczas niedzielnej rywalizacji. Transmisja Polska - Holandia będzie dostępna w TVP 1 oraz na stronie TVPSPORT.PL za darmo, a także w aplikacji mobilnej i Smart TV.