Ilustracja do artykułu

i

Autor: mat. prasowe

POLSAT - wiosenna ramówka. Co nowego wiosną na Polsacie?

2013-02-12 13:40

Przyjaciółki sezon 2 i nowy serial Na Krawędzi na antenie Polsatu już od 28 lutego! Hotel 52 znika z anteny. Dowiedz się więcej na Eska Cinema!

Co nowego wiosną na Polsacie?

Przyjaciółki - jeden z najpopularniejszych obecnie polskich seriali powróci z nowym sezonem. Będzie można go oglądać w czwartki o 21:00.

>>> PRZYJACIÓŁKI - nowy serial na antenie Polsatu! Zobacz jak powstawał! [VIDEO]

Nie zobaczymy za to nowych odcinków serialu Hotel 52, ponieważ Polsat zrezygnował z tej produkcji.

>>> HOTEL 52: to już koniec! Nie będzie nowych odcinków serialu!

W czwartki o 22 zadebiutuje za to nowy serial kryminalny Na Krawędzi, w którym rolę główną zagra Urszula Grabowska, znana z filmu Joanna oraz seriali Na Dobre i Na Złe i Glina.

>>> NA KRAWĘDZI - nowy serial Polsatu. Premiera już 28 lutego!

Na antenie pojawi się także 5 edycja muzycznego talent show Must Be The Music. Premiera nowych odcinków już 24 lutego 2013 roku.

>>> Must Be The Music - Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl szczegóły 5 edycji show! [VIDEO]

Kolejny talent show, Tylko Taniec, powróci od 1 marca w każdy piątek o 20.00. Poprowadzą go Maciej Dowbor i znana z Tańca Z Gwiazdami Anna Głogowska. W jury obok Joanny Liszowskiej, Michała Malitowskiego i Alana Andersza zobaczymy tancerkę Annę Youyę Jujkę - która zastąpi na tym stanowisku Krystynę Mazur.

>>> TYLKO TANIEC: Anna Youya Jujka nowym jurorem tanecznego show!

Kolejna zapowiedziana nowość to paradokumentalna seria pod tytułem Zdrady, opowiadająca historie par, w którch jedno z partnerów podejrzewa drugie o zdradę. W odkryciu prawdy i poradzeniu sobie z nią pomogą uczestnikom prywatny detektyw i psycholog. Emisję Zdrad zaplanowano od 28 lutego wczwartki o 20.00.

Pamiętniki z Wakacji powrócą po jednosezonowej przerwie - od 2 marca w soboty i niedziele o 17.45. Czy znajdziemy w nich kolejne przeboje internetu na miarę Mięsnego Jeża?

>>> PAMIĘTNIKI Z WAKACJI wracają do Polsatu! [VIDEO]

Świat Według Kiepskich będzie można oglądać w każdą środę o 20.00.

W poniedziałki i wtorki, tak jak do tej pory emitowane będą przeboje filmowe, między innymi Avatar, Noc w Muzeum 2, Turysta, Epoka Lodowcowa 3, Social Network, X-Men Geneza: Wolverine, Salt czy Burleska.

Nie czytałeś jeszcze?

>>> TVN - wiosenna ramówka. Co nowego wiosną w TVN?

al