Polowanie na ćmy

i

Autor: Materiały TVP

Polowanie na ćmy - kiedy oglądać serial w TVP? Dni i godziny emisji, powtórki

2023-04-02 14:31

Kiedy oglądać serial Polowanie na ćmy w TVP? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat emisji, ale również powtórek. Jeżeli spodobały wam się losy bohaterów tej produkcji i nie chcecie przegapić żadnego epizodu, to artykuł może okazać się niezwykle pomocny!

Polowanie na ćmy to świeża propozycja w ramówce telewizyjnej Jedynki. Historyczna produkcja, która skupia się na historii Polski i Polaków pod rosyjskimi zaborami. Pierwsze skrzypce grają dwie kobiety, które w świetle rewolucyjnych nastrojów i wielu burzliwych wydarzeń postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić dotychczasowe życie. Fabuła na pewno przypadnie do gustu wielu widzom, a tytuł zdobędzie wielu fanów. W obsadzie "Polowania na ćmy" znalazła się, m.in. Sonia Mietielica, Monika Krzywkowska, Piotr Nerlewski, ale także Przemysław Stippa, Karolina Rzepa i Daria Polunina. Szykuje się kolejny hicior w ramówce? Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać serial.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Polowanie na ćmy - harmonogram emisji w TVP. Kiedy oglądać?

Dni i godziny emisji serialu mogą okazać się przydatne wszystkim fanom, którzy nie chcą przegapić żadnego odcinka. Przypomnijmy, że produkcja zadebiutowała w ramówce Telewizji Polskiej 19 marca 2023 roku. To właśnie wtedy widzowie mogli zapoznać się z premierowym epizodem historycznego tytułu. Pytanie brzmi, kiedy pojawią się kolejne? Wszystko już jest jasne. Nowe odcinki "Polowania na ćmy" będą emitowane w niedzielne wieczory, o godzinie 20:20 w TVP 1.

Polowanie na ćmy - POWTÓRKI

Kiedy powtórki serialu "Polowanie na ćmy"? Jeżeli nie udało wam się obejrzeć poprzedniego epizodu lub po prostu nie możecie poświęcić akurat niedzielnych wieczorów na oglądanie tego tytułu, to nic straconego. Wszystkie odcinki można sobie powtórzyć i ponownie obejrzeć na stronie TVP VOD. Emisja niedzielnego odcinka będzie również miała swoja ponowną emisję w telewizji w każdy następny piątek, o godzinie 23:20 w TVP 1.